Kışın her kadının dolabında olması gereken 5 parça

İyi bir stil sahibi olmak isteyen her kadının dolabında olması gereken parçalar vardır.

Kışın her kadının dolabında olması gereken 5 parça

İyi bir stil sahibi olmak isteyen her kadının dolabında olması gereken parçalar vardır. Alışveriş yapmayı her ne kadar çok sevsek de dolabımızda önemli ve hayat kurtarıcı birkaç parça eşyanın bulunması bizi kombin konusunda rahatlatacaktır.

Özellikle kış aylarında mutlaka tercih edilmesi gereken bu 5 parça size yardımcı olacaktır.

Kışın her kadının dolabında olması gereken parçalar

Deri çizmeler

Elbetteki ilk akla gelen deri çizmeler oluyor. Kaliteli bir deri çizmenin şık ve uzun ömürlü olup kullanılması kesinlikle dolabınızda bulunması gereken ilk parçalardan olduğunu gösteriyor. Uzun senelerce kullanabileceğiniz bir çizme istiyorsanız, sade modelleri tercih edebilirsiniz. Sezonun modasına göre alınan çizmeler uzun vadeli olmayacağı gibi aynı zamanda maddi olarak da pahalı bir seçim olacaktır. Siyah veya taba renkli düz modelleri seçmek, her kadının dolabında olması gereken hayat kurtarıcı parçalar için vazgeçilmezdir.

Uzun kaşe paltolar

Çokça zamandır görmeye alışık olduğumuz uzun kaşe paltolar, mutlaka dolabınızda olması gereken parçalar arasında. Her tarzda kullanılabilecek uzun kaşe paltolar, ister şık, ister rahat bir stil seçimi için kolaylıkla kombin edilebiliyor. Düz renklere sahip kaşe paltoları uzun zaman kullanabilirsiniz. İşe giderken veya akşam gezmeye çıkacağınız sırada kolaylıkla giyebilirsiniz. Çok kullanışlı olması nedeniyle dolabınızda olması gereken parçalardan biri.

Boğazlı kazaklar

Ve olmazsa olmaz olan boğazlı kazaklar… Boğazlı kazak ve kaşe montunuz uyum içerisinde tamamlanmak için mükemmel bir fırsat doğuruyor. Özellikle bol kazaklar kış aylarında hayat kurtarıcı görev yapıyor. Modası asla geçmeyen boğazlı kazakların, yıllarca kullanılması mümkün. Dolabınızı rengarenk birçok boğazlı kazakla doldurabilirsiniz.

Atkılar ve şallar

Kış aylarında montlarımızı süsleyen atkılar ve şallar hem boğazımı koruyor hem de montumuzu çıkaramadığımız bazı durumlarda şık bir görüntü oluşturuyor. Bu aksesuarı satın alabileceğiniz gibi kendinizde farklı renklerde örebilirsiniz. Kışın her kadının dolabında olması gereken parçalardan birisi.

Renkli kemerler

Oluşturduğunuz kombinlere kuşkusuz ki renk katacak olan şey renkli kemerler olacaktır. Bu yüzden birkaç renk olarak aldığınız büyük renkli kemerler özellikle sade giyimlere renk katacaktır. Siyah ve beyaz tonlu sade kıyafet seçimlerinde rengarenk bir görüntü oluşturabilirsiniz. Renkli kemeler her kadının dolabında bulunması gereken en özel parçalardan.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER