En İyi Silinebilir Boya Hangisidir

Yeni eve taşınanların veya evinin tasarımını değiştirmek isteyenlerin ilk yaptığı iş duvarları boyamaktır. Küçük çocuklu aileler genellikle çocukların duvarları boyaması veya kirletmesiyle birlikte genel olarak silinebilir boya tercih etmektedir. Ailelerin en çok merak ettiği sorulardan birisi olan en iyi silinebilir boya hangisidir sorusunun cevabını sizler için hazırladık. İşte hazırlamış olduğumuz en iyi silinebilir boya listesi…

En İyi Silinebilir Boya Hangisidir

1) DYO Teknoplast

Duvarlarınızı boyamak istediğinizde akıllara gelen ilk markalardan birisi olarak dikkat çekmektedir. DYO yıllardır boya sektörünün öncü markaları arasında yer almasının yanı sıra ortaya çıkardığı silinebilir boya ile de birçok kullanıcı tarafından beğenilmektedir. Teflonlu iç cephe boyası olarak adlandırılan ürünleri ile birçok ailenin tercihi olan DYO teknoplast rakipleri arasında en iyi silinebilir boya unvanını taşımaktadır. Kokusuz olması ve sağlığı tehdit edici içeriklere sahip olmaması sebebiyle boyama işlemi yaparken kişileri rahatsız etmemektedir. Mükemmel bir örtücülüğe sahip olmasıyla birlikte üzerine geçilecek olan boyanın görünümü ortadan kaldırılması için ekstradan kullanım gerektirmez. Silinebilir boya olması sebebiyle de duvarlarda meydana gelebilecek lekeler kolaylıkla ortadan kaldırılabilmektedir. Antibakteriyel ve küf önleyici özellikleri ile de sınıfında önde gelen isimler arasında bulunmaktadır.

2) Permolit Permomax Antibakteriyel

Su bazlı, dekoratif ve hafif mat görünümüyle birlikte birçok insanın en çok tercih ettiği boyalara arasında yer almaktadır. Yüksek örtücülük kapasitesi ile de en iyi silinebilir boya hangisidir sorusunun cevabını arayan insanların tercih ettiği ürünler arasında göze çarpmaktadır. Leke tutmaz bir yapıya sahip olması ile birlikte diğer ürünlere göre daha az kirlenmesi ve en ufak bir kirlenmede bile kolay silinebilir olmasıyla kolaylıkla çözüme kavuşturulabilir. Özellikle çocuklu aileler çocuklarının kimi zaman duvarlar üzerinde yaptıkları boyama işinden rahatsız oldukları için sık sık tercih etmektedir.

3) Polisan Elegans

Antibakteriyel özelliklerini küf ve mantar önleyici teknolojisiyle birleştiren Polisan Elegans sınıfında lider markalar arasında yer almaktadır. Silinebilir boya kategorisinde de önemli bir noktayı temsil ettiği gibi yüksek örtücülük kalitesi ile de şık bir görünümü sizlere sunmaktadır. Esnek yapıda olan yarı mat iç cephe boyası kokusuz olmasıyla da gerek boyama işlemi yapılırken gerekse boyandıktan sonra kişileri rahatsız etmemektedir. Elegans Anti Aging silinebilir boya tam analmıyla sağlıklı bir üründür. Boyaların birçoğunun sahip olduğu rahatsız edici ve ağır koku Polisan Elegans için geçerli değildir.

4) Marshall Sil – Pak

Üstün yayılma gücü ve yüksek örtücülük kapasitesi ile birlikte rahat bir şekilde uygulanabilen Marshall Sil –Pak en iyi silinebilir boya hangisidir sorusunun cevabını arayan kişilerin elde ettiği sonuçlardan birisidir. Devrim niteliğinde gösteren leke tutmayan teknolojisi herhangi bir sıvı temas ettiği takdirde bile en ufak bir akma gerçekleştirmez ve kalıcı bir iz bırakmaz. Su bazlı olması nedeniyle de zararlı içeriklere yer verilmeyen ürün silikonludur. İç cephe boyaları arasında en çok tercih edilen silinebilir boya türlerinden birisi olan Marshall Sil – Pak başarılı teknolojisi ve rahatsız edici koku barındırmaması sebebiyle yıllardır bu sektörde liderlerden birisi olmuştur.

5) Filli Boya İç Cephe Boyası

Çevreci oluşuyla da yıllardır birçok kullanıcı tarafından tercih edilen Filli Boya hafızalara kazınan markalar arasında kendisine yer bulmuştur. Filli Boya silinebilir olmasının yanı sıra her yıl yeniden çıkardığı renkler ve başarılı çalışmaları ile kullanıcılar tarafından yıllardır tercih edilmektedir. Yerli bir üretim firması olan Filli Boya ülkemizin Kayseri şehrinde üretimlerine devam etmektedir.

6) Jotun

Duvarların uzun yıllar boyunca kullanılsa da terleme yapmasını engelleyici teknolojisi ile duvarlarınız uzun süre sağlıklı ve bakımlı bir şekilde kalabiliyor. Küf engelleyici özelliği ile de nemli ortamlarda bile görünüş olarak da sağlık açısından olumsuz bir izlenim bırakmıyor. Özellikle ofis duvarları için sıkça tercih edilen Jotun uzun yıllar boyunca kullanılabildiği için ofisler için fazlasıyla talep görülmektedir. En iyi silinebilir boya olarak da nitelendirilen ürünlerden birisi olan Jotun sahip olduğu üstün teknolojiler sayesinde adından sıklıkla söz ettirmektedir.

YORUM EKLE