En İyi Rimel Markaları

En iyi rimel markaları sayesinde bakışlarınıza canlılık katabilmeniz mümkündür. Göz makyajınızı daha ön plana çıkarmak adına sizler için rimel markalar hakkında araştırma yaptık ve maddeler halinde topladık. İşte en iyi rimel markaları listemiz…

En İyi Rimel Markaları

1. Nars Climax

En iyi maskara markaları arasında yer alan bu ürün çeşidi esnek bir yapıya sahiptir. İçeriğinde yer alan hafi formülü sayesinde topaklanma veya dağılma gibi özellikleri de bulunmamaktadır. Sahip olduğu yoğun pigmentlerin yanı sıra kirpiklerde daha uzun bir etki yaratmaktadır. İnce ve sık fırça kılları sayesinde kirpiklerinizde tür gibi hafif dokunuşlarla büyük etkiler yaratmaktadır. Nemlendirici yapısı sayesinde hem canlı hem de sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

2. Viva Las Lashes- Inglot, Jennifer Lopez

İçerisinde yer alan zengin formülleri sayesinde oldukça etkili bakışlara sahip olmanız mümkündür.  Kirpiklere daha kalın ve canlı bir görünüm kazandırmaktadır. Kıvrımı ve ayrılmış kirpik teknolojisi ile etkili farklar ortaya çıkarmaktadır. En iti rimel markları arasında yer almasının yanı sıra kolay ve pratik kullanımı ile üst ve alt kirpiklere uygulamanız mümkündür. Suya dayanıklı maddelerden üretilen bu rimel çeşidi, herhangi bir topaklanma ya da kirpiği dökme gibi özellikleri içinde barındırmamaktadır.

3. Maybelline New York Snapscara

Maybelline rimel markaları arasında en çok tercih edilen çeşitlerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra anından kirpik uzatan etkisi sayesinde oldukça etkili bakışlara sahip olabilirsiniz. Yer verilen hacmin yanı sıra kolay çıkarımı ile kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Uzunluk ve güzel bir görünümün yanı sıra renk çeşitleri sayesinde oldukça popüler hale gelmeye başlamıştır. Mürdüm ve mavi renkleri sayesinde kullanmak istediğiniz ürüne rahatça sahip olabilirsiniz.

4. Mac Extended Play Lash

En iyi rimel markaları arasında yer alan bu ürün Mac’ ın çeşitleri arasında yer almaktadır. ince uzun fırçam yapısı sayesinde kirpiklere etkin bir kullanım sağlamaktadır. Waterprof sayesinde gün içinde etkili ve kalıcı duruşa sahip olmaktadır. Kirpiklerde etki ettiği uzun yapısı ile daha etkili bakışlara sahip olabilmeniz mümkündür. Bununla beraber her kirpiğe de aynı anda hitap ederek aynı etkşiyi yaratmaktadır.

5. Clinique Hıgh Impact

Rimel markaları arasında yer alan bu ürün hassas gözlere uygun bir şekilde üretilmiştir. Daha çok günlük doğal makyajlarınızda kullanılan bu rimel çeşidi ile kolay kıvrımı sayesinde kirpiklerinize daha hacimli bir görüntü elde edilir. Her kirpiği aynı anda kavrayan teknolojisinin yanı sıra topaklanma etkisi yapmamaktadır. Fırça yapısı ile oldukça uygun olan bu ürün, en iyi rimel önerileri arasında uzun bir süre yer edinecektir.

6. Revlon Ultimate All- In- One Mascara

En iyi maskara markaları arasında yer alan bu ürün yapısı ile fazla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra ince ve küçük fırça yapısı ile hiç bilmediğiniz kirpikleri de ortaya çıkarmaktadır. Üst kirpikte yer alan dolgun ve hacimli görüntünün yanı sıra alt kirpiklere uygulanma açısından da kolaylık sağlamakatdır. Mini görüntüsü ile sempatiklik uyandıran bu maskara nemlendirici etkisi sayesinde kirpiklerde dökülme ya da yıpratma etkisini ortadan kaldırmaktadır.

7. L’Oreal Paris Paradise Maskara

Rimel Loreal tercihleri arasında akla ilk gelen isimlerden bir tanesidir. Pudra pembesi görüntüsünün yanı sıra uzun ve ince bir yapıya sahiptir. Kirpiklerde yarattığı hacim ve etkin görüntünün yanı sıra bombeli bir fırça yapısına sahiptir. Bütün kirpiklerde yarattığı hacim ve dolgun etki ile kaliteli bakışlara sahip olabilirsiniz. En iyi maskara çeşitlerinin yanı sıra en son kısmına kadar kurutmadan kullanım etkisine sahiptir.

8. Lancome Hypnose Drama Maskara

Tek seferde yarattığı hacim ile en iyi maskara çeşitleri arasında yer almaktadır. Hacim ve dramatik unsurlarının yanı sıra nemlendirici etkisi ile dökülmeleri önlemektedir. Dipten uca yarattığı etki sayesinde kirpikleriniz olduğundan daha uzun gözükmektedir. Üretimde yer alan Konveks fırça sayesinde kısa kirpiklere dahi ulaşarak eşsiz bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Doğal makyajlarda kullanmak isteyen kişilerin beğendiği ürünlerden bir tanesidir.

9. Guerlain Noir G Maskara

Maskara seçimleri yaparken birçok püf noktaya dikkat edilmektedir. Kirpik sağlığının yanı sıra uzun ve hacimli bir görüntü ortaya çıkarılmak istenmektedir. Tam da bu nokta da en sevilen en iyi maskara markaları arasında yer alan bu ürün şık tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Ambalaj kısmında yer alan ayna sistemi sayesinde dağılma etkisi olmadan kolay ve pratik bir biçimde uygulanma sağlanmaktadır. Yoğunluğun yanı sıra daha uçun ve belirgin kirpiklere sahip olabilmenize mümkündür. Formülü ve akışkan yapısı ile en iyi rimeller arasında uzun bir süre akıllarda yer edinecektir.

10. Dior- Diorshow Iconıc Overcurl Maskara

En iyi rimel markası 2020 listesinde yer alacak bu ürün esnek ve kolay kullanımı ile etkin bir koruma sağlamaktadır. Kavisli rimel fırçası sayesinde daha uzun ve hacimli bir görüntü elde edilmektedir. Dramatik bakışlara sahip olabileceğiniz bu ürün en güzel maskara markaları arasında yer almaya devam edecektir. Akma dökülme ya da kırılma gibi etkileri olmayan bu maskara çeşidi tam tersine nemlendirerek kirpiklerinizi beslemektedir. Rimel önerileri hakkında araştırma yaparken daha uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olmak isterseniz listenizde yer alması gereken ürünlerden bir tanesidir.

YORUM EKLE