En İyi 10 Güneş Kremi & Güneş Kremi Markaları Ve Önerileri

Güneş kremi önerileri arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sizler için en iyi güneş kremlerini bir liste altında sıraladık. En çok tercih edilen güneş kremlerini incelediğimiz makalemizde yağlı ciltler için güneş kremlerinden yüz için kullanılan güneş kremlerine kadar birçok yetişkin ve bebek güneş kremi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi 10 Güneş Kremi & Güneş Kremi Markaları Ve Önerileri

1) Solante Güneş Kremi

Tıbbi olarak ciltte sorun yaşayanlar için yapılan ilk güneş kremi markasıdır. Uzman doktorlar tarafından fazlaca tavsiye edilen bir üründür. Solante serisi yalnızca güneş koruyucu değildir. Bu seri UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek oranda cildin korunmasını sağlamaktadır. Müşterilerimizin ciltlerine hem bakım yapmakta hem de cildi yüksek oranda korunmasını sağlamaktadır. Bu özelliklere sahip olan Solante Güneş Kremi serisi en iyi güneş kremi listesinde yer almaktadır.

2) Bioderma Güneş Kremi

Tüm cilt yapısına uygun ürünler özel bir şekilde tasarlanmıştır. Güneş koruyucu kremler olarak yağlı ve normal ciltler, hassas, kuru olan ciltler için üretilmiştir. Aynı zamanda çocuklarında kullana bilmesi açısından uygundur.50 faktör korumalı yapıya sahiptir. Bu yüzden en iyi güneş kremi markaları arasında yer almaktadır. Suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. İçerisinde paraben bulunmamaktadır.

3) La Roche Posay Güneş Kremi

Güneşe karşı hassas ciltler için üretilmiştir. Bütün ciltlere uygun bir üründür. Zararlı güneş ışınlarına karşı yüksek oranda koruma sağlayan ürünlere sahiptir. Göz çevresinde kullanılabilen bir üründür. İz bırakmayan yapıya sahiptir. Aynı zamanda suya tamamen dayanıklı bir yapısı vardır. Bu güneş kremi kullanılması gereken en iyi güneş kremi listesinde yer almaktadır. Bütün ürünleri 50 faktör koruma ile üretilmiştir. Bu yüzden UVA ve UVB ışınlarına karşı neredeyse tam koruma sağlamaktadır.

4) Sebamed Güneş Kremi

UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi yüksek oranda korumakta olan bir sisteme sahiptir. Bebeklerin de kullanabildiği bir markadır. Aynı zamanda hem yetişkinlerin hem de çocukların ciltlerine nem desteği sağlamaktadır. Bu yüzden diğer markalar gibi bu markalı güneş kremleri de büyük ilgi görmektedir. Kullanılabilecek her faktör de kremleri mevcuttur. Kozmetik olarak en çok kullanılan ürünlerden biridir.

5) Avene Güneş Kremi

Bu firmanın ürünleri dermatolojik yönden en büyük ilgiyi görmektedir. Fransa’da kaynak sular ile üretilen bir üründür. Hangi ürün olursa olsun cilde rahatlama vermektedir. Kullanılan ürünler nemlendirme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda bebekler içinde kullanılabilen bu markanın güneş kremleri ilgi görenler arasında yer almaktadır. Hassas, yağlı ve kuru cilt tipleriyle tamamen uyumludur. Bu ürün UV ışınlarına karşı yüksek oranda korumalıdır.

6) Nivea Güneş Kremi

Bu güneş kremi herkes tarafından tercih edilmekte olan bir üründür. Bu ürün sayesinde cildin nemlendirilmesi de sağlanmaktadır. Yetişkinlerin yanı sıra çocukların ve bebeklerinde kullandıkları ürünler arasında yer almaktadır. Leke karşıtı olan kremler dışında yaşlanma karşıtı da güneş kremleri üretmektedir. Genellikle bu markada tercih edilen 50 faktör korumalı kremler kullanılmaktadır. En iyi güneş kremi arasında yerini almaktadır.

7) Mustela Güneş Kremi

Bu güneş kremi bebekler ve çocukların özel olarak kullanılması için yapılan bir üründür. 11 yıl süren araştırmalar sonucunda yapılmış bir güneş kremidir. Güneşin zararlı ışınlarına karşı bebekleri ve çocukları yüksek oranda korumaktadır. Hassas ciltlerin yanı sıra bütün cilt tiplerine uygun üretilmiştir. İçerisinde parfüm yoktur. Suya karşı tamamen dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu markada kullanılan en iyi güneş kremi olarak satılmaktadır.

8) Roc Güneş Kremi

Büyük oranda güneş korumasına sahiptir. Cildinize özel bir bakım yapmaktadır. Yalnızca yazın kullanmak için değil her zaman kullanılabilir bir özelliğe sahiptir. Dermatologların onayından geçmiş bir üründür. Yaşlanma belirtilerine karşı cildinizi korumaktadırlar. Bu ürün özellikleri açısından en iyi güneş kremi olarak adlandırılabilmektedir. UV ışınlarına karşı yüksek oranda koruma sağlamaktadır. Makyaj yapmadan önce kullanılan kremlerden bir tanesi haline gelmektedir. Cildin canlı ve genç görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Bütün cilt tiplerine uygun bir güneş kremidir.

9) La Roche Güneş Kremi

Bu güneş kremi hava kirliliği yüzünden oluşan zararlara karşı cildi yüksek oranda korumaktadır. Hassas olan göz çevrelerinde bile rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Bu güneş kremi asla iz ve yüzün yağlı gibi durmasına izin vermemektedir. Suya karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda ter ve kum olanaklarını da ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda renkli olan güneş kremleri de mevcuttur. Bunun yanında aknelere karşıda kurtarıcı bir çözüm oluşturmaktadır.  Hassas ciltlerinde kullanabildi ürünlere de sahiptir. Güneş lekelerine karşı koruma sağlamaktadır. Ayrıca bütün ürünleri 50 faktör korumaya sahiptir. Bu firma en iyi güneş kremi üretimini geliştiren bir firmadır.

10)  Hamilton Güneş Kremi

Bu ürün güneşten gelen UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan bir üründür. Dünyada üretilen ilk güneş koruyucularını üreten firmadır. Yalnızca yetişkinlerin kullandıkları bir üründür. Cildin mat görünmesini sağlamaktadır. Makyaj yapmadan önce de kullanılabilir. Bütün cilt tiplerine uygun olarak hazırlanmıştır. Akne oluşumuna neden olmamaktadır. Bu sayesinde hem aloe vera hem de E vitamini içermektedir. Cilde yağlı bir his vermemektedir. Bu yüzden dünya en çok kullanılan ürünlerden bir tanesidir. En iyi güneş kremi arasında yer almaktadır.

YORUM EKLE