En İyi Tanışma - Arkadaşlık Uygulamaları 2021

Telefon, tablet ve bilgisayarların kullanımın artış göstermesi ile dünya artık çok daha küçük bir hâle geldi. Dünyanın neresinde olursa olsun yeni bir kişiyle tanışmak artık çok daha kolay. Arkadaşlık uygulamaları ile birlikte yeni kişiler edinebilirsiniz. Sizler için hazırlanmış olan en iyi tanışma uygulamaları listesi…

En İyi Tanışma - Arkadaşlık Uygulamaları 2021

1) Tinder

Dünyanın tartışmasız en iyi tanışma uygulamaları arasında yer alan Tinder listemizin ilk sırasında yer alıyor. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan Tinder yalnızca bir telefon uygulaması olmaktan çok daha ötede bulunuyor. Uygulama içerisinde ekrana gelen kişileri beğendiğinizde ekranın sağ köşesine atarak o kişiye bildirim göndermiş oluyorsunuz. Karşı taraftaki kişi de sizin için aynı işlemi uygularsa dilerseniz eşleşip sohbete başlayabiliyorsunuz. Arkadaşlık uygulamaları arasında en başarılı alt yapıya sahip olan Tinder içerisinde karşılaştığınız kişiyi ekranın soluna attığınızda ise beğenmediğiniz anlamına geliyor ve uygulama o kişiyi bir daha karşınıza çıkarmıyor.

2) Hot or Not

Uygulamayı kullanabilmek için bir Facebook hesabına sahip olmanız gerekiyor. Facebook ile giriş yaptığınızda iş, hobi, yaş gibi kişisel bilgileriniz otomatik olarak uygulama içerisine aktarılıyor. Arkadaşlık uygulamaları içerisinde dünyada en yaygın uygulamalardan birisi olan Hot or Not farklı insanları karşınıza çıkararak sohbet imkânını sizlere sunuyor. İnteraktif oyunlar sayesinde de oldukça keyifli vakit geçirmeniz sağlanıyor.

3) Coffee Meets Bagel

En iyi tanışma uygulamaları listesi incelendiğinde 3.sırada yer alan Coffee Meets Bagel son derece başarılı bir ara yüze sahiptir. Kaliteli bir eşleştirme algoritmasına sahip olan uygulama özelliklerinize, hobilerinize ve zevklerinize göre en iyi kişileri belirleyip karşınıza çıkarıyor. Diğer uygulamalardan daha farklı bir çalışma sistemi olan uygulama genel olarak kişilerin özelliklerine odaklanarak işliyor. Arkadaşlık uygulamaları arasında en başarılı programlardan birisi olarak belirtiliyor.

4) More Than Just Friends (MTJF)

Uygulama diğerlerine kıyasla tamamen farklı bir alt yapıya sahiptir. Eşleşme ekranına gelecek olan kişiler tamamen sizin rehberinizde yer alan kişilerden oluşmaktadır. Rehberiniz içindeki kişiler arasında bu uygulamayı yüklemiş olan başka bir arkadaşınız var ise onunla eşleşme şansını sizlere sunuyor. Rehberinizde yer alan herhangi bir kişiye karşı ilgi duyuyorsanız ve ona açılmakta zorluk çekiyorsanız bu uygulama tam size göre. Adından da anlaşılabileceği gibi bir arkadaşlıktan daha fazlasını düşündüğünüz kişiye uygulama üzerinden erişmeniz mümkün. En iyi tanışma programları 2021 listesinde yer alan MTJF, anonim bir şekilde bilgilerinizi paylaşıp başka kişilerle de eşleşme şansını sizlere sunuyor.

5) Skout

Ortaya çıkmış olduğu 2007 yılından bu yana 50 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Skout, kullanıcıların canlı yayın açabilme özelliği ile farkını ortaya koyuyor. En etkili arkadaşlık uygulamaları arasında bulunduğu gibi oldukça eğlenceli bir ortama sahiptir. Telefonunuzda kullandığınız uygulamalara yönelik olan Skout başkaları tarafından da aynı uygulamalar kullanıldığı takdirde karşınıza güzel sonuçlar çıkarabiliyor.

6) HOOTT

Konum özelliğinizi kullanmasına izin verdiğiniz takdirde çevrenizdeki sizin için uygun kişileri karşınıza çıkarabilen bir uygulama olan HOOTT sayesinde kaliteli arkadaşlıklar edinmeniz artık çok daha kolaydır. Profil bilgilerinize hobilerinizi, ilgi alanlarınızı, yaşınızı ekleyebilme şansı bulabileceğinizi gibi aynı zamanda da fotoğraf ve video eklemek de mümkündür. Tanışma uygulamaları arasında önemli bir noktaya sahip olan HOOTT kolay kullanılabilir olması ile de sıkça tercih edilmektedir.

7) Happn

Oldukça farklı bir alt yapıya sahip olan uygulama kaliteli bir hizmete sahiptir. Diğer uygulamalardan tamamen farklı olarak işleyen Happn, uygulamayı kullanan bir başka kişiyle yollarınız kesişirse eğer size bildirim gönderiyor. Aynı konumda bulunduğunuz takdirde yolunuzun kesiştiği kişinin profil bilgilerini size anında gösteren uygulama tanışma açısından da büyük kolaylık sağlıyor. Happn en iyi tanışma uygulamaları listesinde farkıyla üst sıralarda yer alıyor. Başarılı bir alt yapıya sahip olması ve kolay kullanımı ile de birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Eşleşilen kişiyle sohbet etmek için bulunulan girişime karşı taraf da onay verirse anında başlıyor.

8) Badoo

Badoo uygulamalar arasında farklı milliyet ve konumlara sahip insanları karşınıza çıkarma konusunda oldukça önemli bir noktayı temsil ediyor. Dünya üzerinde 400 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Badoo en iyi tanışma uygulamaları 2021 adaylarından gösteriliyor. Uygulama içerisinde tıpkı Happn’de olduğu gibi aynı konumdaysanız bildirim alma özelliği mevcut hem de yakınınızda Badoo kullanan kişileri bulma şansınız bulunuyor. Ücretsiz indirilebilen uygulama bazı özellikleri kullanabilmeniz için sizden ücret talep etmektedir.

9) OkCupid

Fotoğraf paylaşarak karşınızdaki kişiyi daha kolay etkileyebileceğiniz harika bir uygulamadır. Arkadaşlık uygulamaları arasında fotoğraflarınızı en rahat şekilde kullanabileceğiniz uygulama olan OkCupid, eşleştirme algoritmasındaki farklılıklar sebebiyle oldukça sık tercih ediliyor. Haftada 1 milyondan fazla indirmesi olan OkCupid yalnızlığına son vermek isteyenler için eşsiz bir uygulama.

10) Hinge

Arkadaşlıktan ziyade direkt olarak bir ilişki isteyenler için hazırlanmış olan bir uygulamadır. Arkadaşlık konusuyla ilgilenmeyip direkt olarak aşk konularına girmek isteyenler için en iyi tanışma uygulamaları arasında Hinge gösterilebilir. Basit bir alt yapıya sahip olması da çok popüler olmasını saplamaktadır.

YORUM EKLE