En İyi 10 Saç Düzleştirici: Taraklı ve Fırçalı Modeller

Saç düzleştirici alacaksanız sizler için hazırladığımız en iyi saç düzleştiriciler listemize bakmadan geçmeyin. philips saç düzleştirici Arzum marka saç düzleştiricilere kadar birçok modeli incelediğimiz yazımızı okuduktan sonra kendiniz için en doğru kararı verebilirsiniz. İşte en iyi saç düzleştiriciler listemiz..

En İyi 10 Saç Düzleştirici: Taraklı ve Fırçalı Modeller

1) Philips: Prestige Düzleştirici HP8361/00

Saçı düzleştirirken ve şekillendirirken aynı zamanda yumuşak ve ipeksi saçlara sahip olmak için seçilebilecek en doğru ürün olan bu saç düzleştirici alanındaki en iyi saç düzleştirici olmaktadır. Yüksek bütçeye sahip olanlar için tasarlanmış ürün, yüksek fiyatı ile eksi bir değer taşırken sahip olduğu kalite ile tercih sebebi olmaktadır. Seramik plakalarında bulunan keratin ve iyonik bakım, saçları parlaştırırken yumuşaklık kazandırır. 230°C yüksekliğe kadar çıkabilen ve saçta elektriklenme yapmayan ürün kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Hızlı bir şekilde 30 saniyede ısınması ise zaman tasarrufu açısından önemlidir.

2) Remington: Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici S8598

Yüksek ısının sebep olduğu saç kırılmaları ve yıpranmaları bu ürün sayesinde çözüme kavuşmaktadır. Ürün, saçın nem dengesini ölçerek duştan sonra kurutulduğu zaman bile saç dengesini gereken seviyeye getirebilen bir üründür. Keratin ve badem yağı katkılı saç düzleştiricisi 230°C kadar yükselirken saçlarda yıpranma düzeyini en aza indiriyor. Akıllı saç düzleştirici olma özelliği ile ise akıllı sensör kullanımıyla saçın nem oranını düzenliyor. 15 saniyede ısınan ürün 60 dakika sonra otomatik olarak kapanması ile de en iyi saç düzleştirici olmaktadır.

3) Arzum: Süperstar Saç Düzleştirici Fırça AR5036

Saça hacim verme ve tarama işlemini gerçekleştirirken aynı zamanda saçın şekil almasını ve düzleştirilmesini sağlamaktadır. Saç düzleştirici tarak kategorisinde başarısı ile bilinen bu ürün saçın doğal görünümde olmasını da gerçekleştirmektedir. 220°C kadar ısı seviyesi yükselen ürünün hızlı bir şekilde ısınması kullanım pratikliğine dayanmaktadır. İçinde turmalin iyon bulunan düzlşetirici saçtaki elektriklenme olayını da engellemektedir.

4) Arzum: Buka İyonlu Saç Düzleştirici AR582

Geniş plakalı bir saç düzleştirici olması ile saçın daha kolay ve hızlı bir şekilde düzleşmesini sağlayan bu ürün pratiklik açısından tercih edilmektedir. Seramik plakaların titanyum katkılı olması ise saça ısının eşit bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. 230°C kadar ısı yükseltebilen ürün kalıcılık açısından da oldukça yeterli olmaktadır. En zor şekil alan saçların ve kıvırcık olup zor düzleşen saçların bile kolaylıkla şekil aldığı en iyi saç düzleştirici ürünüdür.

5) Fakir: Illusion Saç Düzleştirici Fırça

Seramik plakaları ve seramik fırçasının dişlerinin de aynı özellikte olması ürünün profeyonel çalışmasını sağlamaktadır. Düzleştirirken dalgalandırma da sağlayan saç düzleştirici fırça, 4 kademeli LED özelliği ile ısının 220°C kadar olmasını sağlayarak ısı ayarının görülmesine de olanak vermektedir. 60 dakika kullanılmadığında ise otomatik olarak kendisini kapatmaktadır. Koruma kapağının ısıya dayanıklı olması ise kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Düzleştiricilerin aksine düzleştirici fırçalar saça daha doğal bir görünüm verdiği için tercih ediliyor. En iyi saç düzleştirici fırça özelliği gösteren ürün özellikleri ile tercih edilmektedir.

6) Philips: StyleCare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası BHH880/00

ThermoProtect teknolojisine sahip olan bu ürün, saçların çok kısa bir süre içerisinde şekil almasını ve düzleşmesini sağlamaktadır. Bu işlemi uygularken ise saçta elektriklenme problemi yaşatmamaktadır. Kaplamasının turmalin seramik kaplama olması ise saçların daha parlak görünmesini sağlar. Fırçanın tamamına yayılan bir sıcaklık ve bu sıcaklığın korunması üründe aşırı ısınma yapmaması açısından saçı korumakta ve yıpranmasına engel olmaktadır.

7) Braun: Satin Hair 7 ST780

Akıllı teknolojisi ile otomatik sıcaklık ayarlaması yaparak saçtaki nem dengesine ve saçın durumuna uygun olarak saçı korumaktadır. Akıllı ekrana sahip olan bu saç düzleştirici, saç türüne uygun bir saç düzleştirme deneyimini kullanıcılarına sunmaktadır. Daha az ve küçük hareketler ile hızlı bir saç şekillendirmesi sunan bu ürün profesyonel bir hizmet vermektedir. Kuaför deneyimi ile benzer özellikler veren düzleştirici, kullananlara memnuniyet duygusu sağlıyor.

8) Rowenta: Extra Liss SF4112 Saç Düzleştirici

Kullanım güvenliği sağlaması ile bilinirken aynı zamanda da hızlı ve kolay bir düzleştirme imkanı vermektedir. Elite kaplamaya sahip olan ürün, 6 kademeli ısı ayarı ile 230°C sıcaklığa çıkarken tourmaline minerali ve iyon etkisi ile saçtaki elektriklenmeyi önlerken, keratin ile de saça ipeksi bir görünüm sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı ise kablosunun uzun ve rahat hareket vermesi ile olmaktadır.

9) BaByliss: ST326E Saç Düzleştirici

Elmas seramik kaplaması ile saçı korurken, başarılı performansı ile kullanım kolaylığı ve kısa sürede sonuca erme sağlamaktadır. Normalde kuru saçlarda kullanımı ile bilinen düzleştiriciler de bu ürünün sunduğu en büyük artı ıslak saçta da kullanılmasıdır. 235°C  kadar olan yüksek ısı ayarı ise saçlara zarar vermemektedir. 6 farklı ısı ayarına sahip olan ürünün boyutu ise hem orta boy hem de uzun boy saça sahip olanlar için tasarlanmıştır. Saç tipine göre ısı ayarı yapabileceğiniz ürün, saçın yıpranmasına da engel olmaktadır.

10)  Arçelik: Grundig HS 7730 Saç Düzleştirici

Seramik kaplamasının 5 kat olması saçta koruma sağlarken aynı zamanda da saçı pürüzsüz bir görünüme kavuşturmaktadır. 30 saniyede ısınan bu ürün, iyon özelliği ile saça sağlıklı bir görünüm vermektedir. 14 sıcaklık seviyesi bulunan bu düzleştirici çoklu ısı ayarı dengesiyle saçı kolay bir şekilde düzleştirirken yıpranmasını ise minimum düzeyde tutmaktadır. Arçelik markasına sahip ürün bu markanın en iyi saç düzleştirici ürünüdür.

YORUM EKLE