Karacabey Başkanı’ndan Ilıcalı’ya Teklif

Karacabey Belediyespor takımı başkanı Ülker, Avrupa’da takım satın almak isteyen Acun Ilıcalı’ya seslendi

Karacabey Başkanı’ndan Ilıcalı’ya Teklif

Tüm dünyayı sarsan korona virüsü sebebi ile ligler süresiz olarak ertelenmişti. Ligler ertelenmeden önce, şampiyonluğunu ilan eden Karacabey Belediye spor, Türkiye’ de profesyonel liglerde şampiyonluğunu ilan eden tek takım olmayı başarmış durumda. Karacabey Belediyespor Başkanı İsmail Ülker, sosyal medya üzerinden Avrupa’dan kulüp satın alacağı konuşulan Acun Ilıcalı’ ya ilginç bir teklifte bulundu. Tecrübeli başkanın bu tweeti ile büyük ilgi gördü.

Şampiyon olan tek profesyonel kulüp

Bursa ekibi, Karacabey Belediye spor, bu sezon şampiyonluğunu ilan etme başarısı gösteren tek takım oldu. Koronavirüs salgını sebebi ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de tüm spor karşılaşmaları süresiz olarak ertelendi. Ancak, Karacabey Belediye spor, ligler ertelenmeden önce, şampiyonluğunu ilan etmişti. 3. Lig ekibi, bu sezon şampiyonluğunu tescilleyen ilk ve tek takım olmayı başardı. Kulüp başkanı İsmail Ülker, takımına olan güvenini, sosyal medyada dile getirdi.

Acun Ilıcalı’ya çağrıda bulundu

Televizyon kanalları olan Acun Ilıcalı’nın Avrupa’da bir futbol kulübü satın alacağı yönünde haberler çıkmıştı. Şampiyonluğunu ilan eden 3.Lig temsilcisi Karacabey Belediye spor Başkanı, sosyal medyadan Acun Ilıcalı’ya çağrıda bulundu.

Ülker, Avrupa’dan kulüp almak yerine, Karacabey Belediyespor ile alakalı olarak görüşmeyi teklif etti. Ülker’in iddialı tweeti büyük ilgi gördü. İsmail Ülker, 2020 yılında ligler oynanmasa bile şampiyonluğunu ilan eden tek takım olduklarını ifade ettiği mesajında, Ilıcalı’ya teklifte bulundu. Ülker, görüşelim, 5 yıl sonra tüm Avrupa bizi konuşsun, şeklinde iddialı bir ifade kullandı. Tweetin sonuna ise, büyük harflerle, Karacabey Belediye spor yazmayı ihmal etmedi

Tecrübeli başkan dikkat çekmeyi başardı

Şampiyon olan Karacabey Belediyespor’un Başkanı, bu sosyal medya mesajı ile kulübünden bahsettirmeyi başardı. 2 çocuk babası olan İsmail Ülker, daha evvel, 2 dönem belediye meclis üyeliği yapmıştı. Karacabey Gençlerbirliği Kulübü’nde başkanlık görevini de yürüten Ülker, Karacabey Belediye spor Başkanlığı’ndan önce yönetim kurulu üyeliği yapmıştı. 55 yaşındaki deneyimli spor adamı, şampiyon takımından ve kendisinden söz ettirmeyi ve kulübünün başarısına dikkat çekmeyi başardı.

Şimdi gözler, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’ya çevrildi. Herkes, Acun Ilıcalı’nın buna ne cevap vereceğini merak ediyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 23:35
YORUM EKLE