Beşiktaş 'ın Yardım Kampanyasına Taraftardan Büyük İlgi

Beşiktaş yönetiminin başlattığı "bırakmam seni" adlı yardım kampanyası büyük ses getirdi. İlk günde toplanan para ile adından söz ettiren kampanya yönetimin ve taraftarın yüzünü güldürecek gibi gözükütyor.

Beşiktaş 'ın Yardım Kampanyasına Taraftardan Büyük İlgi

Beşiktaşın başlattığı kampanya ile 24 saat içinde 3 Milyon TL'nin üzerinde bir yardım toplandı. Kampanya ile görüldü kisadece Kara Kartala gönül verenler değil tüm spor camiası beşiktaş kulübünün yanında durarak kampanyasına destek verdi.

Klüp başkanı Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin dün yaptığı açıklama ile startını verdiği ve ilk SMS’i göndermesi ile başlayan yardım kampanyası, SMS, havale, EFT ve posta çeki yöntemleri ile bir günde 135 bin kişiden karşılık bularak adeta rekor kırdı. Bir adet SMS'in 20 TL değerinde olduğu kampanyada, birçok kişi de Beşiktaş'ın banka hesaplarına daha yüksek miktarlarda yardımda bulunarak kampanyaya destek verdi. Bu yardımlar sonucunda Beşiktaş’ın ‘Bırakmam seni’ kampanyasına 1 günde 3 milyon TL’yi aşan bir destek geldi.

KAMPANYA SÜRESİ: 1 YIL

Tüm mobil operatörlerden SMS kanalıyla katılım sağlanabilen "bırakmam seni" kampanyasına atacağınız bir SMS ile 20TL bağışta bulunabilirsiniz. Ayrıca kulübün belirttiği kurumsal banka hesaplarına bağışta bulunmak mümkün. Bu yöntemlerin dışında PTT şubeleri aracılığı ile posta çekleri ile de kampanyaya destek sağlayabilisiniz.

Beşiktaş yönetimi tarafından yapılan açıklamada kampanya süresinin 1 yıl boyunca devam edeceği bildirilmişti. İlk günlerden alınan izlenim bir yılın sonunda klübün ciddi bir mali destek sağlayacağı tahminlerinde bulunuldu. Ayrıca dün başlayan Televizyon reklamları ile de yardımların hızlanarak artacağı düşünülüyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 00:14
YORUM EKLE