Aykut Kocaman’a Royal Antwerp Teklifi

Sezon sonuna yaklaşıldığı bu günlerde tüm futbol takımları yeni anlaşmalar yapmaya başladı.

Aykut Kocaman’a Royal Antwerp Teklifi

Sezon sonuna yaklaşıldığı bu günlerde tüm futbol takımları yeni anlaşmalar yapmaya başladı. Birçok takım kadrosunu belirleme konusuna hız verdi. Sözleşme detayları inceleniyor, futbolcular, teknik direktörler, yedek oyuncular, kaleciler belirleniyor, yeni sezona hazırlanmak adına büyük bir çalışma içerisine giriyorlar.

Bu sezon yıldızı parlayan oyuncular yeni sezon için dikkat çekici anlaşmalara imza atmaya hazırlanıyor. Dünya genelinde yapılacak olan maçlarda takımının kazanmasını isteyen yöneticiler tarafından oyuncuların menajerlerine teklifler gitmeye devam ediyor. Bazı futbolcular kendi takımlarında devam etmek isteseler de bazıları geri çevrilmeyecek teklifleri kabul ediyor.

Aykut Kocaman Teklifleri Değerlendiriyor

Bu günlerde Belçika basını tarafında oldukça konuşulan bir Türk futbolcu Royal Antwerp tarafından yakın markaja alınmış durumda. Bu sürpriz isim Belçika basınına göre Aykut Kocaman. Aykut Kocaman Fenerbahçe oldukça deneyimli teknik direktörlerinden biriydi. Daha sonra Konyaspor için başarılı çalışmalar yapan Aykut Kocaman şu an için teklifleri değerlendiriyor.

 

Royal Antwerp Düşündüğü İki İsim

Royal Antwerp’in aklında olan iki isimden birisi ile görüşmeleri sonlandırdığı yönünde basında konuşuluyor. Voetbal 24; bu konuda verdiği bilgilere göre, Royal’in öncelikle Marc Wilmots isminde yoğunlaştığı fakat Fenerbahçe’nin de teklif götürdüğü Wilmots tarafından, sarı lacivertli takımın kabul gördüğü ifade ediliyor.

Royal Antwerp ve Marc Wilmots Son Durum

Son görüşmelerden sonra Royal Antwerp tarafından Wilmots sayfasının kapandığına ilişkin bilgiler verilmeye başladı. Bu durumda rotasını tamamen Aykut Kocaman’a çeviren takım kendine güvenerek anlaşmasını sürdürüyor. Aykut Kocaman Konyaspor’u çalıştırdığında, takımı Avrupa’ya kadar çıkarmıştı. Bu başarı, deneyim, istikrar ve takıma kazandırdığı fayda elbette dikkat çekiyor.

Royal Antwerp ise Belçika Ligi oranlarında 53 puan alarak 4. sırada yerini aldı. Yeni sezonda Aykut Kocaman’ın takıma olan katkısı ile beklentiler yükseliyor. Tecrübesi, bilgisi, futbol zekâsı ve motivasyon gücü yüksek olan teknik adamın başarılarını daha ileri seviyeye yükseltmesi olağan gözüküyor. Şu an için anlaşmalar sürüyor ve kesin bir anlaşma söz konusu değil. İlerleyen dönemde anlaşma şartları ve tecrübeli teknik direktör Aykut Kocaman’ın ne cevap vereceği ise merak konusu.

YORUM EKLE