Web ve Veri Çözüm Hizmetleri - NatMes

NatMes web tasarım, site güvenliği, arama motoru optimizasyon işlemleri, domain, hosting gibi internet alanında ihtiyacınız olan birçok hizmeti tek bir noktada bulmanıza yardımcı oluyor.

Web ve Veri Çözüm Hizmetleri - NatMes

NatMes web tasarım, site güvenliği, arama motoru optimizasyon işlemleri, domain, hosting gibi internet alanında ihtiyacınız olan birçok hizmeti tek bir noktada bulmanıza yardımcı oluyor. İhtiyacınız olan her hizmeti bulabileceğiniz sitede, verilerinizi yönetebileceğiniz global bir hizmet sunuyor. Dünyanın birçok noktasında toplam 15 ayrı noktadaki veri merkezi tarafından fayda sağlayan besleyici sistem sayesinde teknolojik gelişmeler doğrultusunda ilerleme kaydediyor. Web hizmetleri olarak; SEO, e-ticaret sitesi, web sitesi, sosyal medya danışmanlığı ve web tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Destek Hizmetler

Hizmetleri arasında bulunan; destek, web güvenlik, domain, hosting, sunucular ve web hizmetleri kategorileri ile teknoloji dünyasına dair her şey mevcut. Destek hizmetleri müşteri ve çözüm odaklı çalışma yapısıyla yaşanılan sorunları ortadan kaldırıyor. Destek hizmeti olarak; müşteri portalı, destek birimi, canlı sohbet, kötüye kullanım bildirme, e-posta gibi iletişim konusunda müşterilerine bilgi akışı sağlıyor.

Web Güvenlik Hizmeti

Web güvenliği ilerleyen teknolojinin açıklarından en baş belası olanıdır. Bu konuda güvenlik açıklarını kapatan firma, sizlere güvenli internet ürün hizmeti veriyor. Web site güvenliği, web site yedekleme, malware temizliği ve SSL sertifika hizmetleri ile daha güvenli bir teknoloji sunuyor.

Domain Hizmeti

Web sitenizi tasarlamadan önce yapılması gereken işlemlerden en önemlisi bir isim oluşturmaktır. Firmanızın adı ile uyumlu, sosyal medya hesaplarınızla bağlantılı olan bu isim, internet ağında araştırılması gereklidir. Müsait olan domaini siteden alarak, firma isminizi koruma altına alıyorsunuz. Domain alt yapısı ile kaliteli hizmet veren firma, sizlere uygun fiyatlarda domain alma imkânı sunuyor. Sorgulayabileceğiniz domain isimleri ile istediğiniz ismin uygunluğunu kontrol edebiliyorsunuz. Domain hizmetleri arasında; domain sorgulama, domain transfer, domain gizliliği, domain ücretleri gibi bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Hosting Hizmeti

Web siteniz için önemli olan hosting hizmetini alarak birçok avantajdan yararlanabiliyorsunuz. Güvenli alt yapısı ile hosting alarak web site kurulumuna başlayabilirsiniz. Web hosting, bayi hostingi, kurumsal hosting, wordpress hosting, email hosting hizmetlerinden yararlanmanız mümkün. Sunucu Hizmeti Sunucu hizmeti konusunda geniş alternatifler sunan sitede; sanal sunucu, sunucu barındırma, sunucu yönetimi ve kiralık sunucu hizmeti verilmektedir. Firma sormak istediğiniz sorular konusunda bilgi vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2020, 17:39
YORUM EKLE