Sosyal Medya’da Cemal Can Fırtınası Esiyor

Survivor yarışmasında Gönüllüler takımındaki efendi kişiliği ve hızlı performansıyla tanınan Cemal Can, sosyal medyayı sallamaya devam ediyor.

Sosyal Medya’da Cemal Can Fırtınası Esiyor

Survivor yarışmasında Gönüllüler takımındaki efendi kişiliği ve hızlı performansıyla tanınan Cemal Can, sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Cemal Can bu kez de kilolu fotoğraflarıyla sosyal medyada zirveye tırmandı. Bundan 5 yıl öncesinde aşırı kilolu olduğunu her fırsatta açıklayan Cemal Can, şimdiki durumundan son derece memnun olduğunu açıklıyor. Survivor’da fırtına gibi esen karizmatik yarışmacı dj olarak tanınıyor.

Cemal Can’ın Kilolu Halinden Eser Yok

Survivor yarışmacısı Cemal Can’ın sosyal medyada yayınlanan kilolu fotoğrafları gündem oldu. Milyonlarca takipçisi bulunan yakışıklı yarışmacı, takım arkadaşları tarafından da çok seviliyor. Sosyal medyada yer alan resimleriyle şimdiki halini kıyaslayan Cemal Can hayranları, bu büyük değişim karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Acun medya tarafından düzenlenen

Survivor 2020’nin kibar ve başarılı yarışmacısı Cemal Can’ın, kilolu halinin resimleri sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu.

 

Cemal Can Verdiği Kilolarla Pes Dedirtti

Ailesi ile birlikte yaşayan Cemal Can, Acun Ilıcalı’nın davetiyle Survivor 2020 yarışmasına katılmış ve favori yarışmacılarından biri olmuştu. Cemal Can Canseven’in eski hali ise aşırı kiloları sebebiyle pes dedirtti. Sosyal medyada 1,5 milyon takipçiye yükselen Survivor 2020 yarışmacısı Cemal Can Canseven, sosyal medyanın son on gün içinde en çok takip edilen ismi oldu.

Paylaşımında “Şişmanların Yapamayacağı Şey Yoktur” Dedi

Geçmişinde de aşırı kilolu olduğu bilinen Cemal Can Canseven yarışmada da verdiği kilolarla dikkat çekiyor. Eski yıllarına ait bazı fotoğraf kareleri sosyal medya hesabından paylaşılan Canseven, eski hali için de güzel bir paylaşım yapmıştı. Cemal Can “Eski şişmanlar herşeyi yapabilir, yapamayacakları hiçbir şey yoktur” diyerek esprili bir dil kullanmıştı.

Sosyal medyanın fenomen isimlerinden olan Danla Biliç’le de çok samimi olduğu bilinen Cemal Can, şimdilerde Survivor’da son derece yüksek performansla mücadele veriyor. Açık artırma oyununda sütlaç yiyemediği için çok üzülen Cemal Can, hayranlarının desteğiyle zirveye oynuyor. Birleşme partisinde söylediği şarkı ve göstermiş olduğu dj’lik performansıyla hayran sayısını gittikçe artırıyor. Cemal Can Canseven, Survivor 2020’nin şampiyonluğa oynayan favori ismi olarak gösteriliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER