Popüler Oyun Brawl Stars'ın Karakterleri Ve Özellikleri

Son zamanların en popüler oyunlarından birisi olan Brawl Stars'ın karakterlerini sizler için inceledik. İncelememizde Brawl Stars karakterlerinin özelliklerini ve onlar hakkında bilmeniz gereken bilgileri sizlere aktarmaya çalıştık. Oyuna yeni başlayanlar için detaylı bilgi sağlamanın yanı sıra Brawl Stars ustalarının da gözünden kaçan birkaç detay varsa onları da tamamlamak için listemizi hazırladık. İşte detaylar…

Popüler Oyun Brawl Stars'ın Karakterleri Ve Özellikleri

1. Shelly

Brawl Stars karakterleri arasında yer alan Shelly av tüfeğine sahip bir savaşçıdır. En önemli özelliği ise Süper Fişek adında vuruş stilidir. Diğer vuruşlara nazaran güçlü ve mermi gibi ateş etmektedir. Düşman karakterleri geri savurmaktadır. Ayrıca düşman menzillerini yıkarak sahip olduğu bölgeyi korur. Elinde bulunan güç silahının mermiyi doldurma hızı normaldir. Bu noktada biraz zaman kaybetse de diğer özelliklerine nazaran bu durum pek de bir önemi yoktur.

2. Nita

En iyi strateji oyunları arasına yer alan Brawl Stars büyük bir oyuncu kitlesine sahiptir. Bununla beraber Brawl Stars Karakterleri arasında da en önemli özelliklere sahip olan Nita, düşmana şok dalgası göndermektedir. Oldukça büyük bir zarara uğratan bu dalga sayesinde vakit kazanabilir, düşmanlarınızı kolayca alt edebilirsiniz. Yardımcı ayısı sayesinde inanılmaz büyük bir güce kavuşan Nita, mermi doldurma hızı ile en çok tercih edilen karakter arasında yer almaktadır. Ancak orta saha oyuncusu olarak oynanan Nita yakın mesafeli savaşlarda iyi bir performans sergileyememektedir.

3. Bull

Brawl Stars karakterleri arasında en yüksek seviyelerde yer alan Bull, yakın mesafede düşmanları av tüfeği yardımı ile vurmaktadır. Büyük bir hasara yol açan Bull, yoluna çıkabilecek her engeliyok eder ve hızlı koşması sayesinde düşmanlarından kolayca kurtulabilir. Mermi doldurma hızı bu özelliklerinin yanında normalde kalsa hareket hızı ile bu dengeyi sağlamakladır. Yakın mesafe oyuncusub olarak daha çok tercih edilen Bull, çalılığı bol haritalarda daha çok tercih edilmektedir.

4. Brock

Brawl Stars oyunu dünya genelinde en popüler strateji savaşları arasında zirveye isimlerden bir tanesidir. Efsaneleşmiş karakterler arasında yerini alan Brock, düşmanlarına uzun menzilde patlayıcılar yollayarak kolay biçimde yenebilmektedir. Mermi doldurma hızı oldukça yavaştır. Ancak yakın mesafe oyunlarında ise özellikleri bir anda düşmektedir. Daha çok uzun mesafe ve çift hesaplaşmalarda tercih edilmektedir.

5. Tick

Dünya da birçok oyuncu kitlesine hitap eden Brawl Stars, değişik karakterleri ve strateji düşünme üzerine kurulan eğlenceli bir oyundur. Yer alan bu karakterler arasında Tick, kupa alma yolunda verilen kahramanlardan bir tanesidir. Heyecan ve patlayıcı madde dolu olan bu küre güdümlü bomba kullanımı sayesinde düşmanını kolayca yenebilmektedir. Bununla beraber hareket hızı normal olup tercihler arasında pek kullanılmamaktadır. Yavaş dolumu ve hızı dolayısıyla pek fazla tercih edilme se de yavaş oynamak isteyenler için uygun seçimler arasında yer almaktadır.

6. Emz

Kupa yolunda tercih edilen kahramanlar arasında yer alan Emz, birçok özellikle elmas kapmak ya da çift hesaplaşma gibi alanlarda kullanılmaktadır. Düşmana püskürttüğü sprey sayesinde bir süreliğine de olsa hareketlerini kısıtlar. Süper saldırı adlı gücü sayesinde düşmanlarını koca bir çember içine alarak etkisiz hale getirir. Mermi doldurma ve savaşma hızı normaldir. Brawl Stars karakterleri arasında pek önemli özellikleri olmasa da daha çok ikili hesaplaşmalarda kolayca tercih edilmektedir.

7. Rosa

Ender savaşçılar arasında yer alan Rosa, barındırdığı çeşitli özelliklerin yanı sıra en sevilen karakterler arasında da yer almaktadır. Kendini bitkisel zırhla koruma altına alarak düşmanlarından kaçar. Mermi doldurma hızı oldukça yüksektir. Fazla can sayısı sayesinde uzun bir süre savaş alanında kalmanızı sağlar. Mermi doldurma hızı yüksek olup kısa mesafeli savaşlarda oldukça net atışlar yapmaktadır. En iyi Brawl Stars karakterleri arasında yer alır.

8. El Primo

Brawl Stars oynamak isteyenlerin en merak ettiği karakterler arasında yer almaktadır. Güçlü ve hızlı olmasının yanı sıra bir dizi yumruklarıyla büyük bir üne kavuşmuştur. Süper özellikleri arasında yer alan güreş atlayışı sayesinde düşmanları etkisiz hale getirir. Ardından hızlı hareket darbeleri ve mermi doldurma hızı ile düşmanlarına hareket sınır tanımamaktadır. Fazla canı olmasının yanı sıra haşarıda oldukça yüksek olabilmektedir. Ödül avı ya da hesaplaşma gibi tek oyunlarda tercih edilen Brawl Stars karakterleri arasında yer alır.

9. Bibi

En iyi Brawl Stars karakterleri arasında yer alan Bibi, destansı kahramanlardan bir tanesidir. Vuruş sayısı diğer kahramanlara nazaran daha çabuk dolar. Mermi doldurma hızı yüksek olup kısa mesafeli savaşlarda oldukça iyidir. En iyi özellikleri arasında bulunan dev sakız topu ile düşmanlarına kolay bir biçimde yenebilmektedir. Bununla beraber genelde tek savaşlarda ya da elmas toplama gibi görevlerde kullanılır. Sebebi ise vuruşlarının oldukça yavaş olmasıdır. Buda düşmana avantaj kazandıracağı için pek fazla çoklu oyunlarda seçilmemektedir.

10. Frank

Destansı kahramanlar arasında yer alan Frank, düşmanını çekici ile etkisiz hale getirmektedir. Bununla beraber şok dalgası göndererek kendisine zaman kazandırır. Süper saldırı gücü arasında yer alan bu güç düşmanları üzerinde şok etkisi yaratır. Hareket hızı oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra menzil atışları normal ve mermi doldurma hızı da diğer kahramanlara göre yüksektir. En çok kullandığı alanlar ise çift hesaplaşma, toplu savaş alanları ya da ödül avı gibi önemli alanlardır. 

YORUM EKLE