Mayıs ayında Netflix’te seyircisiyle buluşmaya hazırlanan dizi ve filmler

Neflix mayıs ayı için yayınlanacak film ve diziler hakkında tarih verdi.

Mayıs ayında Netflix’te seyircisiyle buluşmaya hazırlanan dizi ve filmler

Dizi ve film içerikleriyle tüm dünyanın yanı sıra Türkiye’de de popüler duruma gelmiş olan Netflix, mayıs ayında yeni içeriklerini yayınlamaya hazırlanıyor. Neflix mayıs ayı için yayınlanacak film ve diziler hakkında tarih verdi.

1. Hollywood (1 Mayıs 2020)

Dizi, İkinci Dünya Savaşı sonrası kendileri için sinema sektöründe yer bulmaya çalışan birkaç aktörün ve film yapımcılarının hikayelerini anlatıyor. Hollywood eşit bir sistemden oluşmamaktadır. Irk, cinsiyet ve cinsellik konularında eşitsizlik söz konusudur.

2. All Day and a Night (1 Mayıs 2020)

Dizi, ABD’ de siyahilerin yaşadığı ayrım ve dışlanma konularını anlatır. Bu dizi babası gangster olan bir gencin babası gibi olmak istememesi ve çevresindeki insanlar tarafından da suça itilmesi sonucu hapise girmesiyle başlar.

3. The Gentlemen (5 Mayıs 2020)

Dizi, Amerika asıllı uyuşturucu satan Mickey Pearson adlı adamın emekli olmak istemesiyle başlıyor. Kendine yeni bir hayat sunmak isteyen adamın işleri yolunda gitmez ve olaylar farklı gelişir.

4. Spider-Man: Homecoming (7 Mayıs 2020)

Diğer Marvel filmleri gibi büyük etki uyandıran Spider-Man: Homecoming filmde başrolü Tommy Holland oynuyor. Peter Parker isimli genç diğer tüm gençler gibi okula adaptasyon sağlamaya çalışıyor. Diğer yandan ise tüm dünya için tehdit yaratan Vulture ile mücadele etmeye çalışıyor.

5. The Eddy (8 Mayıs 2020)

Dizi günümüz Paris’in de yer alan renkli ve kültürlü mahalleleri arasında geçiyor. Bir bar sahibi olan adamı ve o barın orkestrası şehirde binbir türlü tehlike ile karşılaşıyor. Hepsi farklı hikayede anlatılıyor.

6. White Lines (15 Mayıs 2020)

Dizi Manchesterlı bir DJ’in İbiza’da kaybolmasıyla başlıyor. 20 yıl geçtikten sonra cesedi bulunur ve hikaye başlar. Kız kardeşi bu olayı detaylı olarak araştırmaya koyulur ve pes etmeye hiç de niyeti yoktur. Sırlarla dolu bir adaya adımını attığından itibaren hayatında farklı olaylar olmaya başlar. Gerçekleri bulması çok yakındır.

7. Around the World in 80 Days (21 Mayıs 2020)

Dizi, bir iddia üzerine dünyayı dolaşmaya karar veren 3 kafadar ile başlıyor. Maceradan maceraya koşan karakterlerin yanında aynı zamanda aksiyon ve romantik olaylarda gelişiyor.

8. Ayı Teddy (22 Mayıs 2020)

Family Guys’un yaratıcı tarafından hayata geçirilen filmin başrolünde Mark Wahlberg yer alıyor. Film Noel gecesinde bir çocuğun ayısının konuşmasını istemesiyle başlıyor. Film, büyükler için izlenebilir çizgi filmler kategorisinde geçiyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 02:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER