Makbule Karabudak corona virüsüne yakalandı

Survivor 2020 yarışmacılarından Makbule Karabudak’ın yaptırdığı coronavirüs testinin pozitif çıktığı duyuruldu.

Makbule Karabudak corona virüsüne yakalandı

Survivor 2020 yarışmasından şubat ayında elenen Makbule Karabudak’ın korona virüs için yaptırdığı testi pozitif çıktı. Tv8 ekranlarında yüksek izlenme rekorları kıran yarışma Survivor 2020’de gönüllüler takımında yarışan ve yarışmaya ilk haftadan veda eden yarışmacı Makbule Karabudak, korona virüse yakalandı.

Mesleğine geri döndü

Survivor 2020’de yarışarak tanınan Karabudak, elendikten sonra severek yaptığı mesleğine geri döndü. Hastaların yardımına koşarak meslek hayatında geri dönen Makbule Karabudak, korona virüs salgınına yakalandı. Sosyal medya hesabından kendisine ‘geçmiş olsun’ mesajları yağdı. Kendine gönderilen mesajlara teşekkür eden Karabudak’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirterek sevenlerinin içini rahatlattı. Salgına rağmen mesleğini tutkuyla yapan Merve Karabudak hayranları tarafından takdir edildi. Ebelik mesleğinin başına geçmeye hazırlanan Karabudak, sevenlerini korkuttu.

Acul Ilıcalı konseyde Merve’nin haberini mi verecek?

Acun Ilıcalı’ın bu akşam ekranlarda yayınlanacak Survivor’ın yeni bölümde yarışmacılara Makbule’nin korona virüsüne yakalandığını açıklayacağı tahmin ediliyor. Ilıcalı’nın “Survivor’da bu sezon hepinizin aklına kazınacağı bir konsey olacak bu, size önemli bir haber vereceğim” cümleleri üzerine yarışmacıların gözyaşları döktüğü anlar dikkat çekiyor. Makbule Karabudak, Survivor yarışması başlamadan önce “Şimdiye kadar hep göbek bağı kestim ancak şimdi nefesleri kesmek için geliyorum.” sözleriyle dikkat toplamıştı. Türkiye’ye döndüğü günden itibaren mesleğine geri dönen yarışmacı sağlığına geri kavuştu.

Her işte bir hayır vardır

Makbule Karabudak Survivor 2020 yarışmasına katılarak gönüllüler takımı oyuncusu olarak halkın karşısında çıkmıştı. Yarışmanın ilk haftası elenerek yarışmaya veda eden Karabudak, Şubat ayı içerisinde Dominik’ten Türkiye’ye geri dönmüştü.

Asıl mesleği ebelik olduğu bilinen Karabudak, elendikten sonra sosyal medya üzerinden takipçilerine seslenmişti; ” Ben hem Survivor yarışmacısı hem de sahada aktif icraatta bulunan bir sağlıkçı olarak yaşadığımız korona virüs sürecini yaşadım, ‘her işte bir hayır vardır’ sözüne çok inanırım.

Evet, belki yarışmaya oldukça erken veda ettim ancak ülkemde beni bekleyen çok önemli ve kutsal bir görev varmış. Ben her zaman olduğu gibi gelecek günlerde de sizler için sahada çalışmaya devam edeceğim, sizler de biz sağlık görevlileri için ‘Evdekalın’ güzel günler çok yakınımızda.”

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 23:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER