Aras Bulut İynemli Başarılı Performansıyla Neymar’ı Etkiledi!

7.Koğuştaki Mucize filmini izleyen PSG yıldız oyuncusu Neymar, gözyaşlarına hakim olamadı.

Aras Bulut İynemli Başarılı Performansıyla Neymar’ı Etkiledi!

7.Koğuştaki Mucize filmini izleyen PSG yıldız oyuncusu Neymar, gözyaşlarına hakim olamadı. Aras Bulut İynemli Neymar’a sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür etti.

7. Koğuşta Mucize filmindeki Memo karakteriyle herkesi kendine bir kere daha hayran bırakan oyuncu, PSG’nin ünlü yıldız oyuncusu Neymarı’da ağlattı. Filmi izledikten sonra hüngür hüngür ağladığını açıklayan oyuncu, dikkatin yeniden filme ve başarılı oyunculuğa yönlenmesine neden oldu.

Filmle İlgili Duygularını Paylaşan Neymar

7. Koğuşta Mucize filmini izleyen Neymar, gözyaşlarına hakim olamadığını daha önceden takipçileriyle duyurmuştu. Brezilyalı yıldız oyuncu, özellikle çocuğu olanların senaryodan daha fazla etkilenebileceğinin de altını çizdi. Film boyunca hüngür hüngür ağladığını Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşan oyuncuya cevap gecikmedi.

Bir Kore filminin tekrar çekimi olan 7. Koğuşta Mucize, vizyona girdiği dönemde izleyiciyi rekoru kırmayı başarmıştı. Sadece Memo karakterinin değil, Ova ve babaanne karakterinin de damga vurduğu filmde ele alınan hikaye izleyiciyi derinden etkilemeyi başarmıştı.

 

Mutlaka İzlenmesi Gereken Bir Film!

Beyazperde de elde ettiği gişe hasılatının ardından özel dijital platformlar tarafından izleyicinin beğenisine sunulan film, Türk Sinemasının en önemli yapımları arasında yer alıyor. Bir baba ve kızın dramını konu alan film, ülkenin belli bir dönemine adeta ayna tutuyor. Sıcak ve samimi bir dram komedi filmi olarak değerlendirilen yapım, duygusallıktan besleniyor.

Futbolun yıldız oyuncusu Neymar’ı etkilediği gibi yerli ve yabancı pek çok farklı ismin de başarısında buluştuğu 7. Koğuştaki Mucize, adalet duygusu, vicdan ve güvensizlik üçgeninde gelip gidiyor. İzleyiciyi duygusal açıdan vuran ve oyunculuk performansıyla tatmin eden filmde özellikle Aras Bulut İynemli, Memo karakterine değer katıyor.

Filme Yurtdışında Büyük İlgi Var!

Geçtiğimiz yıl ülkemizde gösterime giren filme dijital platformlar üzerinden ilgi büyüyor. Dünya listelerinde sıraları zorlayan yapım en çok Fransızlar ve Amerikalılar tarafından beğeni topladı. Başarılı bir Kore uyarlaması olan filme ünlülerin ilgi göstermesi izleyiciyi sayısının her geçen gün katlanarak artmasını sağlıyor. Son olarak ünlü futbolcu Neymar sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine bu filmi izlemelerini tavsiye etti.

YORUM EKLE