Ünlü Beyzbol Takımını Jennifer Lopez ve nişanlısı Alex Rodriguez Alacak

Ünlü beysbol takımı New York Metz’i şarkıcı Jennifer Lopez ve nişanlısı Alex Rodriguez almaya karar verdi. Ünlü çift Amerika’nın gündemine oturdu.

Ünlü Beyzbol Takımını Jennifer Lopez ve nişanlısı Alex Rodriguez Alacak

Ünlü beysbol takımı New York Metz’i şarkıcı Jennifer Lopez ve nişanlısı Alex Rodriguez almaya karar verdi. Ünlü çift henüz bir açıklamada bulunmasa da bu haber Amerika’nın gündemine oturdu. Önemli gelişme birçok yerde konuşuluyor. Ancak Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez cephesinden henüz bir açıklama gelmedi.

Evde Kal Çağrısı

Yeni tip korona virüs salgını tüm dünyayı etkisi altına aldı. Özellikle Amerika’da da birçok can kaybı yaşanıyor. Bu salgın dönemlerinde ünlü çift Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez de lüks evlerinde karantinadalar. Ünlü çift lüks yaşantılarına evlerinde devam ederken sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. Çift, sosyal medya hesaplarından takipçilerine evde kal çağrısı yapıyor.

700 Milyon Dolar

Önceki günlerde kapatılan bir spor salonunu kendilerine özel açtıran Lopez ile Rodriguez, çok konuşulmuştu. Şimdiyse çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Şu sıralar lüks evlerinde karantinada olan çift için yeni yatırımlarda bulunacakları haberleri gelmeye devam ediyor. 700 milyon doların üzerinde bir servete sahip olan ünlü çift, dünyanın en ünlü beysbol takımlarından New York Metz’i satın almayı düşündükleri konuşuluyor. Yeni yatırım olarak bir beysbol takımı alma fikri de tartışılıyor.

 

Rakip Takıma Yatırım

Daha önce New York Yankees’de 12 sezon oynayan eski beyzbolcu Alex Rodriguez’in bu düşüncesi çok konuşulmaya başlandı. Çünkü New York Metz, bu takımın rakip takımı konumunda. Öte yandan konuşulan bir diğer konu ise ünlü çiftin bunca servetinin yanı sıra takımı nakit yerine kredi ile alacakları yönünde. Çift, toplam servetlerinden harcama yapmak yerine kredi alacak. Bu iddia da oldukça şaşırttı.

Düğün Kararı Ertelendi

Tüm dünyayı olumsuz yönde etkileyen yeni tip korona virüs salgını Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez’in evlilik planlarını da olumsuz etkilemişti. Ünlü çift yeni tip korona virüs salgını sebebiyle herhangi bir gün belirlemesi yapamayacaklarını çünkü ileri ki günlerin belirsiz olduğunu söylemişlerdi. Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez’in hem düğün kararı hem ünlü takımı alma kararı çok merak ediliyor. İleri ki günlerde Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez’den beysbol takımını alma haberleri hakkında açıklama bekleniyor. Çift, şimdilik sessizliği koruyor.

YORUM EKLE