Sermiyan Midyat kendini savundu

Sermiyan Midyat uzun süredir sevgilisi olan Sevcan Yaşar’a şiddet uyguladığı iddiası üzerine karakolluk oldu.

Sermiyan Midyat kendini savundu

Sermiyan Midyat uzun süredir sevgilisi olan Sevcan Yaşar’a şiddet uyguladığı iddiası üzerine karakolluk oldu. Karakolda kendini savunan Sermiyan Midyat’ın zor anlar yaşadığı görüldü.

Sevgilisine şiddet uyguladı iddiası

Sermiyan Midyat, oyuncu sevgisi Sevcan Yaşara şiddet gösterdiği gerekçesiyle karakolluk olması üzerine “Ben kadına saygı duyan bir adamım. Herhangi bir kadına bir fiske dahi vurmadım, vurmam da söz konusu olamaz. Kadına şiddet göstermek erkekliğe sığmaz.” sözlerini kullanarak kendini savundu.

Sevgilisi tarafından şikayet edildi

Ünlü oyuncu ve yönetmen Sermiyan Midyat ile meslektaşı olan güzel oyuncu Sevcan Yaşar arasında bir süredir yaşanan aşk herkes tarafından ilgi odağı olmuştu. Aralarındaki 16 yaş fark olması nedeniyle pek çok kişi tarafından eleştirilen ve dillerden bir türlü düşmek bilmeyen çift bu sefer de kadına şiddet iddiası ile kamuoyunun diline dolandı. Sevcan Yaşar geçtiğimiz günlerde karakola giderek sevgilisi Sermiyan Midyat tarafından şiddet gördüğünü ve şikayetçi olduğunu söyledi.

Psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldım

Sevcan Yaşar verdiği ifade Fenerbahçe’deki sevgilisi ile beraber yaşadığı evde Sermiyan Midyat tarafından fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü, kendisi hakkında şikayette bulunmak istediğini dile getirdi. Suçlamalar üzerine Sermiyan Midyat ise konu hakkında açıklama yaparak kendisini savundu.

Allah kuru iftiradan korusun

TV100 üzerinden açıklama yapan Midyat, sevgilisi ile yollarını bir hafta önce ayırdıklarını artık bir ilişkileri olmadığını belirttikten sonra ” Ben 45 yaşında bir insanım. Bugüne kadar basın tarafından görüntülenen yaklaşık 10 ilişkim oldu, hepsine de teker teker sorabilirsiniz hayatımda hiçbir zaman şiddet olayı yaşanmadı.

Bu iddialar erkekliğe sığmaz. Allah böyle bir şeyi yazdıysa bozun, kuru iftiradan korusun. Ben ona aşık oldum, eşim olsun istedim. Denemeye çalıştık ancak olmadı. Ayrıldık. Karakola giderek hakkımdaki şikayet nedeni ile ifademi verdim. Açık olmam gerekirse bu şekilde bir manevi saldırıda bulunmasını da hiç beklemiyordum.

Ortaya attığı iddiaları kanıtlayabileceği hiçbir delili yok. Şiddet olayı yaşanmadığı için darp raporunun olması da imkansız. Benim bu olaydan çıkarttığım en önemli ders benim tek sevgilimin seyircim olduğudur.” cümleleri ile kendini savundu.

YORUM EKLE