Şarkıcı Duffy uyuşturulduğunu ve başka bir ülkeye götürülüp tecavüz edildiğini söyledi!

Şarkıcı Duffy doğum gününde bir restoranda uyuşturulduğunu ve kimliği belirsiz bir saldırgan tarafından tecavüz edildiğini büyük bir çile ile açıkladı.

Şarkıcı Duffy uyuşturulduğunu ve başka bir ülkeye götürülüp tecavüz edildiğini söyledi!

Şarkıcı Duffy doğum gününde bir restoranda uyuşturulduğunu, dört hafta boyunca uyuşturucu altındayken bir başka ülkeye kaçırıldığını ve kimliği belirsiz bir saldırgan tarafından tecavüz edildiğini büyük bir çile ile açıkladı.

Duffy kendi web sitesine yazmış olduğu bir yazı ile duygusal yükünden kurtulmak ve aynı acıyı çekenlere yardımcı olabilmek amacıyla başına gelenleri halka açıkladığını belirtti. İlk kez Şubat ayında bir Instagram yazısında travmasından bahseden Kelt şarkıcı okuyucularına okumaları halinde üzülebilecekleri konusunda uyararak bir açıklama yaptı.

“O gün benim doğum günümdü ve bir restoranda zorla uyuşturuldum. Bu süreçten sonra aralıksız bir şekilde dört hafta boyunca uyuşturucu etkisinde kalarak yabancı bir ülkeye götürüldüm. Hiç uçağa bindiğimi hatırlamıyor ve düşünmüyorum ancak bir aracın arka tarafında seyahat ettiğimi hatırlıyorum.”

 

“Bir otel odasına yerleştirildim ve fail dönerek bana tecavüz etti. Olaydan sonra odanın içerisinde çok acı çektiğimi ve bilincimi kazanmaya çalıştığımı hatırlıyorum.”

Şarkıcı Duffy, “kaçarak” kurtulduğunu ancak nasıl ve nereden olduğu konusunda herhangi bir bilgi vermeden “eve nasıl geldiğimi hatırlamıyorum.” şeklinde konuştu.

Duffy “o günlere dayanma gücüne nasıl sahip olduğumu bilmiyorum ve fail bana defalarca beni öldürmek istediğini söyledi.” diyerek bir tecavüzün anılarındaki refakatçi olmasından artık bıktığı için karanlık hikayesini söylemek istediğini belirterek;

“Artık anılarımdaki refakatçiyle yakınlık hissediyor olmak istemiyordum ve bu yakınlığın on yıl sürmüş olması hayatım için çok yıkıcı oldu. Bu yüzden kendimi özgür bırakmak zorunda kaldım. Yaralandım ve geçmişte bu acı yerden konuşmanın tehlikeli olacağını düşündüm. Ancak şimdi hazır hissediyorum.” diye açıkladı.

Defalarca uyarıldım

Instagram hesabından bağlantı kurduğu gönderide Duffy, bu karanlık hikayesini anlatmanın müzik kariyerini çok kötü etkileyerek sonu olacağı konusunda defalarca uyarıldığını açıkladı.

“Size söyleyeceklerimi asla söylememem konusunda defalarca uyarıldım. Bazıları eğer anlatacaklarımı anlatırsam müzik endüstrisinde tamamen biteceğimi ve insanlar tarafından aşağılanacağımı söylediler.

Ancak 35 yaşındaki Şarkıcı Duffy, “Her ne kadar derinlemesine bir utanç olacağını biliyorsamda, anılarımı silmek ve yaşadığım bu acı tecrübeyi tamamen unutabilmek için bunları açıklayarak varlığım için çok büyük bir kötülük yaptım.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER