Şarkıcı Adele nasıl 45 kilo verdi?

Şarkıcı Adele Laurie Blue Adkins son günlerde eşi Simon Konecki’den boşanmasının ardından verdiği 45 kiloyla çok konuşuluyor.

Şarkıcı Adele nasıl 45 kilo verdi?

Şarkıcı Adele Laurie Blue Adkins son günlerde eşi Simon Konecki’den boşanmasının ardından verdiği 45 kiloyla çok konuşuluyor. Adele sosyal medya üzerinde paylaştığı son görüntüsüyle takipçilerini şaşkına çevirdi. Tığ gibi zayıf olan ünlü şarkıcının takipçileri ise, şarkıcı Adele’ i tanımakta zorlandılar. Ünlü şarkıcı 32 yaşına girerken doğum gününü kutlayan takipçilerine teşekkür etti.

Adele yeni görüntüsü ile gündemde

Grammy ödülüne sahip olan, dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı olan Adele, verdiği kilolar ile ve yeni görüntüsü ile şu sıralar gündemde en çok konuşulan konular arasında yer almaktadır.

Adele ne zaman zayıfladı?

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, eşi Simon Konecki’den ayrılmasının ardından, büyük bir hızla verdiği kilolarla gündeme oturdu.

Adele ne kadar sürede zayıfladı?

Son 1 yıl içerisinde 45 kilo verdiği konuşulan, dünyaca ünlü şarkıcı Adele, en son görüntüsünü Instagram’da takipçileriyle paylaşmıştır.

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele, sevenlerine yaptığı paylaşımda takipçilerine iyi dileklerini iletmiş ayrıca bu koranavirus sebebiyle en çok göz önünde bulunan sağlık çalışanlarına da teşekkürlerini iletmiştir.

Ünlü şarkıcının hayranları ise şarkıcının yaptığı paylaşımın altına çok fazla sayıda, yorum yağmıştır. Yorumların neredeyse tamamı ise dünyaca ünlü şarkıcının vermiş olduğu kilolardan duydukları şaşkınlıklarını yorumlarda bildirmişlerdir.

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcının hayranlarından bazıları ise bana kimse bu kişinin Adele olduğunu inandıramaz tarzında yorumlarda bulunmuşlardır. Şarkıcı Adele’in bu son görüntüsü herkesi şoke etmiştir. Hayranları, ünlü inanmakta şarkıcı Adele’in paylaştığı kişinin kendi olduğuna inanmakta sıkıntı çekmişlerdir.

Şarkıcı Adele’in bu son görüntüsüne, Goodis, Ünlü şarkıcının spor yapmayı fazla sevmediğini ve verdiği kiloların sebebinin yaptığı diyet olduğunu vurgulamıştır. Ancak dünyaca ünlü şarkıcı Adele için Robbie Williams’ın eşi olan Ayda Williams ile beraber egzersiz yaptıklarını söylemiştir.

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele’in geçtiğimiz aylarda paylaştığı bir fotoğraf ise dikkat çekmişti. Bu fotoğraf hayranlarının gözünden kaçmamıştı. Adele’in paylaştığı bu fotoğrafa bakıldığında, ünlü şarkıcı Adele’nin yavaş yavaş eriyen vücudunda hayranların dikkatini çeken ise ünlü şarkıcının eğilerek verdiği poz da anlaşılan göğüslerinin sarkması oldu. Bu küçük ayrıntı da takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2020, 00:12
YORUM EKLE