Murat Övüç’ten evlilik hikayesi

Geçtiğimiz yıllarda eşcinsel olduğunu açıklayan ve milyonlarca takipçiye sahip olan Murat Övüç, çok sık sorulan ”Neden evlendin?” sorusunu cevapladı.

Murat Övüç’ten evlilik hikayesi

Geçtiğimiz yıllarda eşcinsel olduğunu açıklayan ve milyonlarca takipçiye sahip olan Murat Övüç, çok sık sorulan ”Neden evlendin?” sorusunu cevapladı. Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalındaki söyleşiye katılan fenomen, burada tüm detayları anlattı.

Eşcinsel açıklaması

Takipçileri tarafından çok sık sorulan ve söyleşi sırasında Armağan Çağlayan’ın da yönelttiği soruya fenomen; ”İlk kez ablama eşcinsel olduğumu itiraf ettim.” açıklamasında bulundu. Babasının isteği üzerine evlendiğini ve pişman olmadığını belirten Övüç, eski eşi ve çocuğu ile hala görüştüğünü ve çok yakın arkadaş olduklarını ekledi. ”Ne istesem oldu, artık havuzlu villam da var, ünüm, şöhretim de.” açıklamasında bulunan ünlü fenomene açıklamaları sonrası birçok mesaj geldi. Sosyal medya üzerinden gündem haline gelen ünlü fenomen, takipçilerine teşekkürlerini iletti.

"Ünümün Sebebi Nur Yerlitaş"

Geçtiğimiz günler içerisinde kaybettiğimiz ve beyin kanaması nedeni ile vefat eden Nur Yerlitaş hakkında da açıklamalarda bulunan Murat Övüç, ününün nedenini Nur Yerlitaş’a ithaf etti. ”Çantama her ihtiyacım olduğunda balya balya dolarları koyardı.” açıklamalarına bulunan fenomen, ”Benim bugünkü insan olmamı sağlayan çok özel bir kadındı.” demeçlerini ekledi. Onu çok özlediğini ve iyi dileklerini ileten fenomen, Nur Yerlitaş gibi birinin bir daha dünyaya gelmeyeceğini söyledi. ”Eş cinselim açıklamasını yaptığımda herkes etrafımdan birer birer giderken, bir tek o benim yanımda oldu. Bugünkü Murat Övüç olmamı sağlayan nadide insanlardan biridir.” açıklaması ile konuyu noktaladı.

Armağan Çağlayan’ı davet etti

Armağan Çağlayan’a konuk olan Murat Övüç, verdiği demeçler sonucunda sosyal medyada bir hayli ilgi görürken; söyleşinin son bölümlerinde Armağan Çağlayan’a teşekkürlerini iletti. Oğlu ile sorulan sorular ile ilgili sert bir dille açıklamalarına devam eden fenomen; ”Beni kimse dinlemedi, oğlum ile tabii ki görüşüyorum. Hem BMW, hem Mercedes sahibi. Daha ne yapayım?” açıklamasında bulundu. ”Hayatta ne istediysem oldu. Ün istedim, oldu. Para istedim, oldu. Havuzlu villa istedim, o da oldu.” açıklamasında bulunan fenomen, Armağan Çağlayan’ı da kendi evine davet ederek, ”Bir sonraki söyleşiyi havuzlu villada yaparız.” açıklaması ile konuşmasını sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 23:35
YORUM EKLE