Lady Gaga, Jimmy Fallon’dan özür diledi

Geçtiğimiz hafta yapmış olduğu tuhaf röportajından ötürü Lady Gaga, Jimmy Fallon’dan özür diledi.

Lady Gaga, Jimmy Fallon’dan özür diledi

Geçtiğimiz hafta yapmış olduğu tuhaf röportajından ötürü Lady Gaga, Jimmy Fallon’dan özür diledi. Lady Gaga bir özür ve baı büyük haberler ile Pazartesi günü yayınlanan The Tonight Show’a geri döndü.

Ünlü Şarkıcı, The Tonight Show: Home Edition’a yeni bölümüne Pazartesi günü geri dönerek, geçen hafta burada Jimmy Fallon ile derin bir görüntülü sohbet içerisindeyken, video sohbetinin birden sona erdirilmesi için üzgün olduğunu anlatarak tam olarak neler olduğunu açıkladı.

Jimmy Fallon, Lady Gaga’yı sunar sunmaz, “Çok üzgünüm.” dedi Gaga ve “Henüz tam olarak hazır değildik ve bu konuda çok nazik ve iyi olduğun için sana çok teşekkür ediyorum. Seni seviyorum ve senin izleyicilerini de çok seviyorum. Evlerinden bizi izleyen herkesi çok seviyorum ve herkese iyilikler, esenlikler diliyorum.” şeklinde konuştu.

Jimmy Fallon ise, “Bizde, hepimiz seni çok seviyoruz ve aslında bu gece konuşacağımız herşey hakkında bir çok insan gerçekten çok heyecanlı ve herşeyin harika olmasından ötürü mutluyum.” diye cevap verdi.

Lady Gaga Corona virüs salgını ile ilgili fikirlerini anlattı

Sosyal olarak herkesten uzak durarak kendini evinde bir kaç kişi ile karantinaya almış olan Lady Gaga, karantinadaki hayatını anlattı ve corona virüs salgını ile ilgili fikirlerini beyan etti.

“Her zaman iyiliğe ve nazikliğe inandım ve bunların aksine şimdiki zamanda en önemli olan şey finansal olan para birimi. Ancak bir de iyiliğe ait bir para birimi var ki bence ikiside eşit şekilde önemli.” şeklinde paylaşarak; “Biliyorum ki bir çok insan şuanda evlerinde karantinada ve nasıl yardımcı olabileceklerini merak ederek, aslında yardımcı olamayacaklarını hissediyor ve en azından neler yapabileceklerini bilemiyorlar. Ve aslında bulunduğumuz bu durumda yardımcı olabilmemizin en iyi yolu iyi, kibar ve anlayışlı olabilmek.”

“Şuanda bir felaket yaşıyoruz ve felaket döneminde nezaket en önemli şeydir. Birbirimize karşı şefkatli olmalıyız. Öz farkındalığın çok esas olduğu bir dönemden geçiyoruz. Nelere sahip olduğunuzu ve nelere sahip olmadığımızı bildiğimizden emin olmak ve bu anları minnettar olmak için kullanmak çok önemli.”

Şeklinde konuşan Lady Gaga, Jimmy Fallon ile yaptığı görüşmede bu şekilde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER