Hollywood Yıldızı Jessica Alba, Yasemin Özilhan’ı Takibi Altına Aldı

Hollywoood’un yıldız isimlerinden olan Jessica Alba, Yasemin Özilhan’ı takip etmeye başladı.

Hollywood Yıldızı Jessica Alba, Yasemin Özilhan’ı Takibi Altına Aldı

Hollywoood’un yıldız isimlerinden olan Jessica Alba, Yasemin Özilhan’ı takip etmeye başladı. İnstagram üzerinde 18 bini aşan takipçisi olan Alba, beğendiği için, sosyetik güzel ve oyuncuyu takip etmeye başladı. Özilhan 16 Temmuz 2011 yılında İzzet Özilhanla dünya evine girdi. Evlendikten sora, Instagram stil tüyoları paylaşmaya başladı. Yapmış olduğu stil ve güzellik tüyoları Jessica Alba’nın dikkatini çekti ve güzel oyuncuyu takip etmeye başladı. Zayıflığı konusunda çok fazla söze maruz kalan Yasemin Özilhan, yapısının böyle olduğunu belirtti.

Yasemin Özilhan kimdir?

Yasemin Özilhan Halkla İlişkiler bölümü mezunudur. Oyunculuk alanında başarılara imza atmıştır. 16 Temmuz 2011 yılında İzzet Özilhan’la evlenmiştir. Bu evliliğinden 2012 yılında Emine isimli kızı doğmuştur. Sonrasında ise 2013 yılında kızı Ela dünyaya gelmiştir. Çiftin çok mutlu bir birliktelikleri vardır. Yasemin Özşlhan 2008 yılından beridir oyunculuk yapmamıştır. Son olarak 2019 yılında Mucize Doktor dizisinde, Ela isminde bir doktoru canlandırmıştır. Kariyerindeki en önemli işlerinden birisi Doktorlar dizisidir. Oyuncunun yıldızı bu dizi sayesinde parlamıştır. Fakat evliliği sonrasında daha çok ailesine öncelik vermiştir.

Yasemin Özilhan nasıl dikkat çekti?

İzzet Özilhan ile yapmış olduğu evlilik sonrası, oyunculuk yapmaya ara veren oyuncu, İnstagram’da dikkat çekici paylaşımlar yapmaktadır. Yapmış olduğu paylaşımlarla da birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Paylaştıklarını merak edenler ve takip edenler kervanına Amerika Birleşik Devletleri’nde oyunculuk yapan Jessica Alba da katılmıştır. Jessica Alba, Yasemin Özilhan’ın yapmış olduğu paylaşımların çok hoşuna gittiğini belirtmiştir. Böylece oyuncuyu takip etmeye başlamıştır. Evliliği ve çocuklarıyla gündeme gelen Özilhan, İnstagram paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor ve yıldızı gittikçe yükseliyor. Jessica Alba’nın, Yasemin Özilhan’ı takip etmesi pek çok yerde haber olmuştur.

Güzel oyuncu takibe karşı takip yaptı

Çeşitli markaları ve koleksiyonları hazırlayan Yasemin Özilhan, İnstagram’ı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Pek çok kişi de onu kendisine rol model olarak görmektedir. Jessica Alba, Yasemin Özilhanı’ı takibe aldıktan sonra Özilhan’da bu duruma sessiz kalmamış ve takibe karşılık vermiştir. Pek çok oyuncu İnstagram’ı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Fakat Jessica Alba’nın takip alanına giren kişi Yasemin Özilhan olmuştur.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2020, 17:20
YORUM EKLE