Hadise’nin Sevgilisi Anne ve Babasını Sildi

Ünlü şarkıcı Hadise ile aşk yaşayan oyuncu Kaan Yıldırım, Instagram’dan anne ve babasını sildi.

Hadise’nin Sevgilisi Anne ve Babasını Sildi

Ünlü şarkıcı Hadise ile aşk yaşayan oyuncu Kaan Yıldırım, Instagram’dan anne ve babasını sildi. Hekimoğlu dizisinde rol alan oyuncu, şu sıralar Hadise ile aşk yaşıyor ve aynı evde karantinaya girmiş durumdalar. Anne ve babasını Instagram hesabından silmesi ise kafaları karıştırdı.

Hadise İle Beraber Karantinaya Girdi

34 yaşındaki oyuncu Kaan Yıldırım, bir süredir, şarkıcı Hadise ile aşk yaşıyordu. İkili beraber yaşamaya başladı ve bu süreçte karantina günlerini de beraber geçirmeye başladılar. Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çift, son günlerde Kaan Yıldırım’ın ailesini takipten çıkmasıyla gündeme geldi. Yakışıklı oyuncu, anne ve babasını Instagram hesabından sildi. Bu durum, anne ve babanın Hadise ile ilişkisine karşı olabileceği şeklinde yorumlandı.

Gizli Aşk Nasıl Ortaya Çıktı?

Şarkıcı Hadise, özel hayatını hep gözlerden uzak tutmaya gayret etti. Oyuncu Kaan Yıldırım’da benzer profile sahip bir isim. Bu sebeple ikili aşklarını uzun bir süre, gözlerden uzak yaşamayı başardılar. Aşklarını açıklamayan ikili, son zamanlarda artık saklama gereği duymuyorlar.

Hatırlanacağı gibi, ilk olarak, Hadise Survivor birleşme partisine görüntülü konuşma ile katılmıştı. Arkasında görülen duvarın ise oyuncu Kaan Yıldırım’ın evindeki duvar olduğu anlaşılmıştı. Bunun ardından, Kaan Yıldırım’ın köpeği ile poz veren Hadise adeta aşkını artık saklamadığını ilan etmişti.

Kaan Yıldırım ve Hadise, bir süredir beraber yaşıyorlar. Koronavirüs salgını sebebiyle karantina günlerini de beraber geçiriyorlar. Kafaları karıştıran olay ise Kan Yıldırım’ın annesi ile babasını Instagram hesabından silmesi.

 

Yıldırım ve Hadise Evlenecek mi?

35 yaşındaki Hadise ile 34 yaşındaki Kaan Yıldırım aşkının evlilikle sonuçlanması bekleniyor. Çiftin uyumlu bir görüntü vermesi ve aynı evde karantinaya girmeleri bu iddiaları güçlendiriyor. Bununla birlikte, Yıldırım’ın Instagram hesabından annesi ile babasını silmesi farklı yorumlasa da, oyuncu olaya açıklık getirdi.

Anne Babasını Neden Sildiğini Açıkladı

Kaan Yıldırım, anne ve babasını takipten çıkmasını, onların özelini koruma isteğinden kaynaklandığını söyledi. Ailesiyle aralarında bir sorun olmadığını belirtti. Genç oyuncu yaptığı bu açıklamasıyla, yanlış anlamaların önüne geçmiş oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER