Can Yaman yine manşet oldu!

Can Yaman, son zamanlarda ismini birçok sözüyle duyuran ünlü oyunculardan biri. Yine söylediği sözlerle hepimizi şok eden haberlere düştü!

Can Yaman yine manşet oldu!

Can Yaman, son zamanlarda ismini birçok sözüyle duyuran ünlü oyunculardan biri. Yine söylediği sözlerle hepimizi şok eden haberlere düştü! Haberimizin devamında yer alan bilgilere çok şaşıracaksınız.

Can Yaman kimdir?

İstanbullu Can Yaman, 8 Kasım 1986’da dünyaya geldi. Ailenin tek çocuğu olan Can Yaman, İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nden hukuk bölümünü tamamlayarak mezun oldu. Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2014′ te Star TV’ de yayınlanmaya başlanan ”Gönül İşleri” adlı dizide Sinem Kobal ile beraber aynı dizide rol aldı. Böylelikle oyunculuk kariyeri başlamış olan Can Yaman’ı devamlı televizyonlarımızda görür olduk. Şu an sürdürmekte olduğu TV dizisi ise yine Star TV’ de yayınlanan ve başrolü Demet Özdemir ile paylaştığı ”Erkenci Kuş” dizisi. Bu dizide tanışan iki arkadaş, ilişkilerini ilerleterek sevgili oldular.

Can Yaman daha önce neden manşet olmuştu?

Başrol oyuncularının libidolarının yüksek olmasını söyleyen Can Yaman, birkaç ay önce verdiği röportajda gündem haline gelmişti. Aynı zamanda onun ne kadar yakışıklı olduğuna inanamadığını kendisine söyleyen seyirciyi inandırmak adına: ”Arka odaya geçelim!” dedi ve bu sözleriyle gündemin ortasına yıldırım gibi düştü. Can Yaman, bunun üzerine birçok kişi tarafından oldukça fazla eleştiri aldı.

Can Yaman bu defa neden manşet oldu?

Sosyal medyayı çok aktif bir biçimde kullanan Can Yaman, sosyal medya fenomeni Enise Sude ile konuştu! Bu konuşmaların üzerine Enise Sude de mesajların ekran fotoğraflarını çekip paylaşarak Can Yaman’ı ifşa etti.

Enise Sude’nin kendi fikrini saçlarını kestirse daha iyi olacağını söyleyerek yaptığı açıklamaya ”Neden uzun saçlı erkeklerden hoşlanmaz mısın?” diye karşılık verdi. Can Yaman, fikrini değiştirmeyen Enise Sude’ye bu defa ”Canlı gördüğünde fikrin değişir belki küçük hanım” diyerek kendi düşüncelerini çok büyük bir açıklıkla belirtti ve herkesi şaşırttı.

Enise Sude, bu mesajların ekran görüntülerini ”Yine Bir Karantina Çılgınlığı” sözü ile paylaştı. Bu, Enise Sude’nin ilk ifşalaması değildi. Daha önce futbolcu Dorukhan Toköz’ün mesajlarını da paylaşan Enise Sude, aynısını şimdi de Can Yaman’a yaptı. Can Yaman, şimdilik bu olay karşısındaki sessizliğini koruyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 23:34
YORUM EKLE