Birce Akalay, Sevgili Gözükmesin Diye Elinden Geleni Yaptı

Babil dizisinde oynayan başarılı oyuncu Birce Akalay, yeni sevgilisiyle magazincilere yakalandı.

Birce Akalay, Sevgili Gözükmesin Diye Elinden Geleni Yaptı

Babil dizisinde oynayan başarılı oyuncu Birce Akalay, yeni sevgilisiyle magazincilere yakalandı. Kim olduğu bilinmeyen yeni sevgili ile markete gelen ünlü oyuncu Birce Akalay, market çıkışı görüntülendi. Sevgilisinin görüntülenmesini istemeyen Akalay, sorulan tüm sorulara cevap verirken davranışları ile dikkat çekti.

Market Çıkışı Yakalandı

Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde başrol olan Birce Akalay, bir önceki gün yeni sevgilisi ile kameralara yakalandı. Market çıkışı görüntülenen güzel oyuncu, Etiler’de alışveriş yapmış eve dönüyordu. Ünlü oyuncu sevgilisinin kim olduğu fark edilmesin diye röportaj vermeye çalıştı. Ancak bu çabası pek başarılı olamadı.

Kaçamak Cevaplar

Basın mensuplarını kaçamak cevaplar ile oyalamaya çalışan Birce Akalay, yeni sevgilisi fark edilmesin diye elinden geleni yaptı. Etiler’de bir market alışverişi çıkışında kameramanlara yakalanan Birce Akalay, basın mensuplarının sordukları sorulara cevap verdi. Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinde başrol oynadığı için dizinin evden çekimleri hakkında sorulara yanıt verdi. Ardından karantina günlerinde normal hayatını özleyip özlemediği ile ilgili soruya cevap verdi.

 

İlk Çıkan Oldu

Bir haber kaynağının yayınladığı habere göre ünlü oyuncu Birce Akalay yeni sevgilisi ile Etiler’de bir market çıkışında objektiflere yakalandı. Marketten ilk çıkan kişi Birce olmasının ardından sorulan sorulara cevaplar verdi. Genellikle röportaj vermekten kaçınan ünlü oyuncu bu sefer röportaj vererek sorulan soruları yanıtladı.

Normalde Röportaj Vermezdi

Genelde röportaj vermeyerek dikkat çeken oyuncu Birce Akalay, marketten çıktıktan sonra röportaj vererek şaşırttı. Sevgilisinin fark edilmesini istemeyen Akalay, sorulan sorulara verdiği kaçamak cevaplar ile başarısız oldu. Basın mensuplarını oyalamak adına bu taktiği deneyen Akalay, başarılı olamadığı anlayınca arabasına doğru ilerledi.

Çabaları olumsuz sonuçlanan Birce Akalay, aracıyla marketin diğer kapısına yöneldi. Yeni sevgilisini diğer kapıdan almayı deneyen ünlü oyuncunun, görüntülenmemek adına verdiği çabaları olumsuz sonuçlandı.

Basın mensupları güzel oyuncunun yeni sevgilisini marketin diğer girişinde elinde poşetlerle beklerken görüntüledi. Dikkatlerden kaçmayan bir diğer ayrıntı ise Birce Akalay’ın araçtan inmemesi oldu. Oyuncu yeni sevgilisinin poşetleri araca yerleştirmesi sırasında yardım etmemeyi tercih etti.

YORUM EKLE