Acun Ilıcalı ile yeni sevgilisinden olay yaratan pozlar

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi ile vakit geçirdiği sevgilisi tarafından yapılan paylaşımlar ile açığa çıkmış oldu.

Acun Ilıcalı ile yeni sevgilisinden olay yaratan pozlar

Koronavirüs’ün salgın haline dönüşmesinden sonra bir çok ülke karşılıklı olarak uçuşlarını durdurdu. Ülkemize de dış ülkelerden gelen uçuşlar sonlandırıldığı için Acun Ilıcalı ve ekibi yurt dışında kalmak zorunda kaldı. Hali hazırda Dominik’te Survivor programının çekimleri için adada bulunan Ilıcalı da adada kalıp bir yandan programını çekmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın sevgilisinin de adada olduğu biliniyordu. Acun Ilıcalı’nın kendisinden yaklaşık olarak 30 yaş küçük olduğu bilinen yeni sevgilisi ile sık sık vakit geçirdiği ortaya çıktı.

Sevgilisi fotoğraflar paylaştı

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi ile vakit geçirdiği sevgilisi tarafından yapılan paylaşımlar ile açığa çıkmış oldu. Dominik’te kalmış olan Acun’un yeni sevgilisi ile sarmaş dolaş bir şekilde olduğu fotoğrafları da bugün sevgilisi olan Ayça Çağla Altunkaya tarafından paylaşıldı. Ülkeye girişin ve çıkışların yasaklanması ile birlikte Acun Dominik’te kalarak programının çekimlerini sürdürme kararı almıştı. Hali hazırda da haftanın her günü Survivor programı Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de yayınlanmaya devam ediliyor.

Aralarında 30 yaş fark var

Acun Ilıcalı ile ilişki yaşadıkları açığa çıktığı dönemin başlarında ikisi de bunu yalanlamış olmasına karşın bir süre önce bunun gerçek olduğu ortaya çıkmıştı. Ilıcalı ile sevgili olan ve zengin iş adamı ile aşk yaşayan Ayça Çağla Altunkaya da artık Acun ile aralarındaki ilişkiyi saklamama kararı almış görünüyor. Öyle ki genç kız bugün Acun Ilıcalı ile gayet samimi olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından çekinmeden paylaştı. Fotoğrafta ikilinin Dominik’te su üzerinde bir sandalda samimi poz verdiği görülüyor. Fotoğraf paylaşımın altına yorum yapan takipçiler de artık aşklarını gizlemedikleri yorumunu yaptılar.

Dominik’ten dönemiyorlar

Salgın tüm hızı ile devam ettiği için her ülkede olduğu gibi ülkemizde de giriş çıkışlar hala yasak. Bu nedenle de Dominik’te adada olan Acun Ilıcalı, çalıştığı ekip ve yarışmacılar ülkemize geri dönemiyorlar. Geçtiğimiz haftalara kadar Acun Ilıcalı dünyadan bir haber olan yarışmacılara durum ile ilgili bilgi vermişti. Ardından da durumun ciddiyeti ile şoka uğrayan yarışmacılar tek tek aileleri ile telefonda görüşme yapmışlardı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2020, 00:40
YORUM EKLE