Digitürk Corona virüsü sebebiyle bazı kanalları ücretsiz yaptı

Ülkemizde hizmet vermekte olan dijital platform Digiturk, corona virüsüne karşı yapılan ‘evde kal’ kampanyasını destekledi.

Digitürk Corona virüsü sebebiyle bazı kanalları ücretsiz yaptı

Ülkemizde hizmet vermekte olan dijital platform Digiturk, corona virüsüne karşı yapılan ‘evde kal’ kampanyasını destekledi. Kampanya kapsamı itibariyle Digiturk, ertelenmiş olan spor karşılaşmaları yeniden başlayana kadar bazı üyeler için tüm dizi, spor ve film kanallarını şifresiz olarak yayınlayacağını bildirdi.

Tüm dünyayı etkilyen ve sarsana corona virüsü salgını, dünya üzerindeki birçok ülkede insanların evde kendilerini karantinaya almasına sebep oldu. #EvdeKal sloganı ile ülkemizde de devam eden bu duruma destek gecikmedi ve televizyon platformu Digiturk imdada koştu.

Yabancı film, dizi ve spor kanallarından oluşan bir platform olan Digiturk, ertelenen spor müsabakaları tekrar başlayana kadar tüm dizi ve film kanallarını spor paketi üyelerine ücretsiz olarak erişime açtığını belirtti. Özellikle Digiturk’ün spor paketi üyeleri, bu süreçte televizyon platformunda yer alan pek çok içeriği ücretsiz bir şekilde izleyebilecek.

Nisan ayında tekrar değerlendirme yapılacak

Corona virüsü salgının etkileri devam ederken eğlence içeriklerinin tamamının ‘beIN CONNECT’ üzerinden tüm kullanıcılar için bedel ödenmeksizin erişime açtığını duyuran Digiturk, bazı şartara bağlı olarak bu sürenin uzatılmasının nisan ayında yeniden değerlendirileceğini belirtti.

Corona virüsü salgını sebebiyle herkese evinde kalınmasının tavsiye edildiği bu zorlu dönemde çeşitli film, dizi ve spor paketlerini yükselterek üyelerin daha fazla eğlence içeriğine erişebilmesini sağlayan platform, önümüzdeki dönemde spor karşılaşmaları yeniden başladığında Digiturk spor paketi üyelerinin ertelenen tüm karşılaşmaları izleyebileceğini duyurdu. Üstelik beIN Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) corona virüsü salgınına karşı alınması gereken tedbir ve önlemlere ilişkin tavsiyeleri destekliyor ve daha çok kişiye ulaşmasına yardımcı oluyor.

Bugün itibarıyla Digiturk, mevcut üyelerine ve yeni üye olacak kişilere sunduğu bazı hizmetlerini kamuoyuna duyurdu. Bu kapsamda ertelenmiş olan bazı spor karşılaşmaları yeniden başlayana kadar, film ve dizi kanalları spor paketi almış olan üyelere ücretsiz olarak açıldı. Mart sonuna kadar eğlence içerikleri de beIN CONNECT üzerinden kullancıların erişimine açıldı. Spor dışındaki paketlere yeni üye olanlar ise Digiturk’ün eğlence kanallarını 3 ay ücretsiz izleme hakkı kazanabilecek. beIN CONNECT’e yeni üye olan kullanıcılar için eğlence içerikleri 1 ay ücretsiz olacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER