En Pahalı Kıyafet Markaları

Pahalı kıyafet markaları en merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bizde sizleri için dünyaca ünlü modacıların tasarladığı en pahalı markaları maddeler haline getirdik. İşte en pahalı kıyafet markaları listemiz…

En Pahalı Kıyafet Markaları

1. Oscar De La Renta

En pahalı kıyafet markaları denilince akla ilk gelen isimlerden biri olmaktadır. Eşsiz tarzının yanı sıra uyumlu renk tonları ile modaya yön vermektedir. Neredeyse uzun yıllardır sektörde yer almasının yanı sıra en özel anlarınızda bile sizin yanınızda yer almaktadır. En ünlü starların bile giyim tarzında yön veren bu marka gelinlik, özel geceler ve abiyeler üzerinde ilginç tasarımlar yapmaktadır. Bununla beraber 2014 kim ayında modaya yön veren tasarımcısı kanseri yenemeyerek evinde vefat etmiştir.

2. Louis Vuitton

Pahalı kıyafet markaları üzerinde yapılan anketlerde birçok kullanıcı tarafından büyük ilgi ile takip edilen Louis Vuitton, her geçen gün kendini daha fazla geliştirmektedir. Sektörde yer alan çanta ve aksesuar koleksiyonları sayesinde tüm gözleri üzerinde toplamaktadır. Daha çok çanta sektöründe adının duyurmaktadır. Ancak abiye ve hazır giyim çeşitleri sayesinde birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Giyim sektörünün her alanında uzmanlaşmış kadrosu ve modacıları sayesinde en pahalı kıyafet markaları 2021 listesinde de yer almaya devam edecektir.

3. Dior

En iyi kıyafet markaları 2020 listesinde yer alan Dior, eşsiz tasarımı ile büyün gözleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 1946 yılından bu yana verdiği hizmetin yanı sıra oldukça güçlü ve etkin stratejileri ile zirve isimlerden biri olmayı başarmıştır. Modaya adeta yön veren isimlerden biri olması ile beraber, cilt bakım, makyaj, parfüm ve daha birçok alanda hizmet sunmaktadır. Yer alan bu çeşitlilik ve kullandığı kaliteli malzemeler doğrultusunda en pahalı markalar arasında yerini almayı başarmıştır.

4. Gucci

En ilginç tasarımları ile adından oldukça söz ettiren Gucci, pahalı markaların arasında yer almasının yanı sıra en sevilen isimlerden de bir tanesidir. Modaya yeni akımlar katarak âdeta bir çağ başlatan bu marka 1920’ li yıllarda kurulmuştur. Guccio Gucci tarafından kurulan bu marka ismi, birbirinden farklı parçaları bir araya getirerek yeni bir akım oluşturmuştur. Bunların yanı sıra son moda deri ile de adından söz ettirmektedir.

5. Armani

Giyim sektöründe farklı bir bakış açısı yakalayan Armani, ilginç parçaları ve ürünleri ile tüm dikkatleri üzerine sermektedir. İç giyim, hazır giyim ve daha birçok alanlarda sunduğu hizmetle berber oldukça fazla talep almaktadır. Kumaşların ve kullanılan parçalarının kalitesi ile beraber en pahalı giyim markaları listesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Dünya üzerinde yaklaşık olarak 2000 mağaza açmıştır.

6. Prada

Dünyanın en pahalı markaları anketinde yapılan araştırmaya göre kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen isimlerden birisi olmuştur. 1913 yılından kurulmasıyla beraber uzun yıllardır bu sektörde yer almaktadır. Modaya yansıttığı arklı bakış açısının yanı sıra uygun ren tonları ile kendisine hayran bırakmaktadır. Kesim modelleri ve kullanılan kumaşlar bile adeta büyüleyici dokunuşlar elde etmektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı en pahalı giyim markaları 10 listesinde adından uzun bir süre söz ettirmeye devam edecektir.

7. Versace

Modanın da ilerlemesinin yanı sıra en pahalı giyim markları araştırılan konular arasında yer alır. Tam da bu noktada birçok şirket belirli noktalar doğrultusunda listeler hazırlamıştır. Bu listelerde adına oldukça söz ettiren Versace, giyim markalarından öncü olarak kabul edilmektedir. Son derece donanımlı moda tasarımcılarının yanı sıra erkek ve kadın giyim üzerine birçok kıyafet tasarlamıştır. Tasarlama esnasında kullanılan kumaş parçaları oldukça kaliteli olması ile berber uyumlu renk tonları da elde edilmektedir. Her geçen gün ürettiği yeni tasarımlar ile en pahalı giyim markaları 2021 listesinde de yer almaya devam edecektir.

8. Valentino

Dünyanın en lüks ve en pahalı giyim markaları denilince akla ilk gelen isimlerden biri olmaktadır. Cesur kıyafet tarzlarının yanı sıra zenginlerin giyim markaları arasında da fazlasıyla anılmaktadır. Moda sektöründe farklı bir bakış açısı yakalayan bu marka renk çeşitleri ve ilginç parçaları ile kendine hayran bırakmaktadır. Adından uzun bir süre söz ettirecek olan bu ürün en kaliteli giyim markaları ile tercihler arasında yer almaktadır.

9. Sarar

Moda sektöründe yer aldığı tasarımları ile adından söz ettiren markalardan bir tanesidir. Bunun yanı sıra sade ve çılgın iki tasarımı da uyumlu bir şekilde bir araya getirmektedir. Birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilen bu isim Türkiye’nin en pahalı giyim markaları arasında zirveye adını altın harflerle yazdırmıştır. Kalite ve modaya uygun hareket etmesi ile beraber oldukça egzotik parçalar kullanmaktadır.

10.Machka

En iyi giyim markaları üzerine fazlasıyla araştırma yapılmaktadır. Bu araştırmalar doğrultusunda birçok şirket bir liste hazırlayarak akıllara takılan birçok soruyu da cevaplamaktadır. Türkiye’nin en büyük giyim markaları arasında yer alan Machka, modaya yaptığı eşsiz dokunuşlar sayesinde listede yer almaktadır. Bununla beraber kaliteli ve uyumlu parçalar ile adeta yeni tasarımla elde etektedir. Kullanılan renk tonları ve tasarım yapısı sayesinde Türkiye’nin en pahalı giyim markaları arasında zirve isimlerden biri haline gelmiştir.

YORUM EKLE