Akbank; Ramazan Özel ertelemeli kredi sundu

Akbank, nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi başvurusu başlattı. Ramazana özel olan kredi 3 ay ertelemeli olarak ödenmeye başlayacak.

Akbank; Ramazan Özel ertelemeli kredi sundu

Akbank, nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi başvurusu başlattı. Ramazana özel olan kredi 3 ay ertelemeli olarak ödenmeye başlayacak. Akbank, kredi kampanyasını ramazan bayramına özel olarak başlattı. Nakit paraya ihtiyaç duyan tüm vatandaşlar, kredi hizmetinden faydalanacaktır. Ayrıca ramazan bayramına özel olan bu krediyi alan vatandaşlar, ödemelerini 3 ay geciktirilmiş olarak yapacaklar.

Faiz Oranı

Akbank, ramazan bayramına özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Kampanyadan nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar faydalanabilecek. Akbank, başlatmış olduğu ramazan bayramı özel kredi kampanyasına, 0,99’dan başlayan faizler uygulayacaktır. Akbank, yaptığı duyurusunda ise, krediye ihtiyaç duyup kampanyaya katılan vatandaşlar, ödemelerini 3 ay gecikmeli olarak yapacaklar, şeklinde açıklamada bulundu.

3 Ay Ertelemeli

Akbank, başlatmış olduğu bu kampanya kapsamında, 0,99’dan başlayan faizler ile müşterilerine kredi hizmeti verecek. Ramazan ayına özel olan kredi, nakit paraya ihtiyaç duyan tüm vatandaşları sevindirecek gibi gözüküyor. Akbank, yapmış olduğu açıklamalarında, krediden herkesin yararlanacağını belirtmiştir. Kredi çeken vatandaşlar ise ödemelerini 3 ay ertelemeli şeklinde yapacaklardır. Akbank’tan kredi kullanacak olan müşteriler, çektikleri kredilerin ilk taksitlerini 3 ay erteleyerek yapacaklardır. Akbank, bu kampanya ile vatandaşların bayramının buruk geçmemesini istediğini belirtti. Yapılan açıklamalara göre Akbank, korona virüsten etkilenen halka en büyük hizmeti sunacaklarını açıkladı.

Bayramınız Buruk Geçmesin.”

Yapılan açıklamalarda görüşlerine yer verilmiş olan Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Sayın Bülent Oğuz, şunları söylemekten geri durmadı:

“Olağanüstü günlerden geçtiğimiz bu dönemlerde türlü türlü kolaylığı müşterilerimize sunmak ilk vazifemizdir. Müşterilerimiz sevdiklerinin yanında olamasa da biz Akbank olarak yanlarındayız. Bu bayramın vatandaşlarda buruk geçmemesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılaması adına yüzde 0,99’ dan başlayan faiz ve bütçelerine uygun olarak farklı bir şekilde ödeme planları ve seçenekleri sunuyoruz. Kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlarımız 7/24 Akbank Mobil ile kredi başvurularını yapabilir. Eğer müşterilerimiz dilerlerse 444 25 25 Müşteri İletişim merkezine telefon açabilir veya kendilerine en yakın olan Akbank şubesi ile kolayca iletişime geçip, kredi hizmetinden faydalanabilirler. Her zaman sizlerin yanındayız.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2020, 23:16
YORUM EKLE