En İyi Özel Okullar (Lise)

Aileler çocuklarının gelecekleri konusunda en iyi eğitim alabilmesi adına birçok özel okul araştırmaktadır. Türkiye’nin en iyi özel liseleri hakkında sizler için detaylı bir araştırma yaptık. İşte sizler için hazırladığımız en iyi özel okullar listemiz…

En İyi Özel Okullar (Lise)

1. TED Koleji

Özel okul seçimleri tercih edilirken birçok püf nokta üzerinde durulmaktadır. Okulun eğitim başarılı, öğretmenler derken her metot üzerinde araştırma yapılmaktadır. Yapılan anketler doğrultusunda Türkiye’nin en iyi özel okulları listesinde yer alan TED Koleji, her anlamda deneyimli eğitim imkânları sunmaktadır. Sınıf sayıları, eğitim şekilleri ve daha nice birçok konu üzerinde ilgi ve dikkatle durulmaktadır. Uygun fiyat aralıkları ve başarılı öğrenciler yetiştirmenin yanı sıra gelişimlerin de de çok büyük katkılar sağlamaktadır.

2. Bilfen Koleji

En iyi özel okullar kategorisinde yer alan Bilfen Koleji, birçok konu üzerine öğrencilerine donanımlı eğitim sunmaktadır. Yer alan başarıların yanı sıra, sınıf yapıları, imkânları ve öğretmenlerin eğitim seviyeleri ile öğrenciler tarafından ilgi ile tercih edilmektedir. Sadece ders anlamında değil kültürel anlamda da birçok bilgi ve deneyim sayesinde gelişimleri üzerinde olumlu etkiler bırakmaktadır. Geleceğe hazırlamak adına öğrencilerin temel donanım ve bilgileri üzerinde yoğun çaba sarf etmektedir.

3. Bahçeşehir Koleji

En başarılı özel liseler sıralamasında zirve isimler arasında yer alan Bahçeşehir Koleji oldukça kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Okulda yer alan son teknoloji malzemeler sayesinde bilim, teknik, matematik ve metafizik alanlarda gerekli deneyler yapılmasına imkân oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra alanında başarılı öğretmen kadrosu ile öğrencelerin geleceğe hazırlanmasında yol gösterici davranmaktadır. Sadece ders kadrosunda değil düzenlenen çeşitli etkinlikler ve yarışmalar sayesinde kültürel anlamda gelişimleri üzerinde büyük etkileri vardır.

4. Doğa Koleji

Aileler çocuklarının gelişimlerinin yanı sıra iyi bir eğitim almaları amacıyla her konu üzerinde araştırma yapılmaktadır. Bu araştırmalar doğrultusunda en başarılı özel liseler 2020 listesinde yer alan Doğa Koleji donanımlı eğitim yapısı nedeniyle tercih edilmektedir. Sadece bununla sınırlı kalmayıp öğrenciler adına en kaliteli imkânları da yerine getirmektedir. Son teknoloji aletler ile her derste öğrencilerin gelişmesi adına büyük katkılar sağlamaktadır. Katıldığı projeler, programlar yönünden sadece ders konularında değil kültürel gelişimlerini de etki etmektedir.

5. Gündoğdu Koleji

Akademik kadrosunun yanı sıra sağladığı birçok avantaj ile öğrencilere eğitim veren özel liseler arasında yer alan Gündoğdu Koleji, en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Sağladığı ders başarılarının yanı sıra kültürel gelişimlerinde de oldukça büyük katkılar sağlamaktadır. Öğrencilerin geleceklerini kurmaları adına sağladığı birçok imkânın yanı sıra donanımlı öğretmen kadrosu ile en iyi özel okullar Türkiye kategorisinde önemli bir yere sahiptir.

6. Final Okulları

En başarılı özel liseler denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Final Okulları, donanımlı eğitim imkânları ile tercih edilen kurumlardan bir tanesidir. Eğitim kadrosunun en üst düzeyde olmasının yanı sıra disiplin ve metotları sayesinde en iyi özel liseler arasında yer alır. Bunun yanı sıra Türkiye genelinde yer alan birçok merkezi sayesinde her noktada kaliteli eğitimin adreslerinden biri olmaktadır. Öğrencilerin geleceklerini kurmada fazlasıyla çaba sarf eden bu lise araştırmalar doğrultusunda önemli bir yere sahip olmaktadır.

7. Okyanus Kolji

Türkiye’ nin en iyi liseleri arasında ilgi ve dikkat ile tercih edilen Okyanus Koleji sağlam bit eğitim yapısına sahiptir. Uzun yıllardır bu sektörde zirve isimler arasında yer alan Okyanus Koleji, alt yapı donanımı sayesinde öğrenciler tarafından beğenilmektedir. Öğrencilerin eğitim hayatlarında yanında olmalarının yanı sıra donanım konusunda her türlü imkanı sağlamaktadır. Okulda yer alan son teknoloji ürünler ile metafizik, matematik, kimya alanlarında deneyler yapılabilmektedir.

8. Amerikan Kültür Kolejleri

En iyi özel liseler arasında araştırma yapılırken birçok konuya da değinilmektedir. Eğitim yapısı uygun fiyat aralıkları ve daha nice konular değinilen noktalar arasında yer alır. Dil yönünden kendini geliştirmek isteyen birçok öğrencinin ilk durakları arasında yer alan Amerikan Kültür Koleji oldukça sağlam alt yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra donanımlı öğretmen ekibi ve teknolojisi ile öğrencilere her yönden kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

9. Çözüm Eğitim Kurumları

Lise özel okul yönünde birçok seçenek mevcuttur. Ancak eğitim yapısından okulun donanımı hususuna kadar her konu üzerinde durulmaktadır. Tam da bu nokta da yapılan anketlerde en çok tercih edilen liseler arasında Çözüm Okulları yer almaktadır. Kaliteli eğitim hizmetinin yanı sıra seçilen uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilerine her anlamda deneyim katmaktadır. Sadece ders konularında değil kültürel anlamda gelişim göstermeleri açısından birçok faaliyet üzerinde durulur. Yapılan bu faaliyetler arasında yapılan yarışmalar, projeler, deneme sınavları gibi birçok seçenek mevcuttur.

10. Simya Koleji

En iyi özel liseler araştırması yapan birçok şirketin listelerde tercih ettiği Simya Koleji oldukça önemli bir yere sahiptir. Verilen kaliteli eğitimin yanı sıra oldukça önemli bir yere sahip olan bu özel lise, kültürel anlamda da gelişim sağlamaktadır. Bununla beraber akademik anlamda uzman öğretmen kadrosuna sahiptir. Uygun fiyat seçenekleri ve sağlanan eğitim sayesinde öğrencilerin gelişimleri yönünden büyük çaba sarf etmektedir. Türkiye’nin en iyi özel okulları listesine zirve isimler arasında yer alan Simya Koleji, her geçen yıl kendini daha çok geliştirmektedir.

YORUM EKLE